Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud ilyen színű hajfest...

Valaki tud ilyen színű hajfestéket mutatani?

Figyelt kérdés

Ki van szőkítve a hajam teljesen. Szeretnek egy ilyen színű hajat de nem tudom hogymelyik márkától kéne melyik árnyalat én nem értek úgy a hajfestékekhez anya is mindig azt mondja hogy ne a modellt nézzem a képen.Valami olyan kell ami meg is fizethető nagyon dús és hosszú a hajam ( 3 hajfetsék kell rá)


[link]



[link]


(mellékesen nem vagyok kpoppper de náluk látszik igazán az a hajszín amit el szeretnék érni)

Ha tudtok írjatok nyugodtan privátban is hogy ha van ilyesmi színű hajfesték linkkel ha kérhetem köszönöm előre is a válaszokat



2020. jún. 26. 18:26
 1/7 anonim válasza:
Beírod, hogy világos vörös, vagy rézvörös hajfesték és kidobja a márkákat a google.
2020. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ^^ csak még a nevét

se tudtam h világos vörös vagy sötét vörös meg ilyenek

2020. jún. 26. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez pl az eper szőke árnyalat.

2020. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
rézvörös, enyém ilyen volt, de sajnos amit használtam az nem volt tartós festék...
2020. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ázsiai haj teljesen más textúrájú, máshogy viselkedik mint az európai típusú haj. Szóval ilyen haj 100%, hogy pont nem lesz mert a szálak vastagsága/dússága más, és a színanyagot is másképp veszi fel.



Eperszőke vagy vöröses szőke színt keresel.


A tartós festékek színre kevésbé intenzívek, ha nagyon élénket szeretnél, én színezőt javasolnék.


Vennék egy vöröset, meg egy babarózsaszínt és abból kevernék eperszőkét, ha barackosabbat szeretnél és szimpla vöröset/narancssárgát ha a második a cél. Hozzáadott balzsammal lehet pasztellesebb színt elérni.


Mennyire vagy hamvas szőke? Ha sárgás, az befolyásolhatja az elért színt.

2020. jún. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

jelenelg a hajam ilyne szinű de ahjam alja sötétebb szürke és piros ezért nem akarok hajszinezőt mert nem szívja ki semmi inkább erősebb narancssárgát szeretnék elérni

2020. jún. 27. 14:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Oké, ahhoz hogy szép rózsaszínes-vörös legyen, mindenépp egyenletes alap kell.


Az alját ha tartós festékkel festetted, mindenképp fodrász szedje ki, a piros nagyon bele tud evődni.


Jobban jársz ha nem egy lépésben színezel és világosítassz, mert így nem lesz semmiféle kontrollod afelett, hogy mennyi pigment marad korábbról a hajadban.


Csak szőkítővel lehet centizni.

Lehet pl csak pár folton másodszorra átmenni, míg a dobozos festék lutri.

2020. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!