Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extra gyorsan zsírosodó hajra...

Extra gyorsan zsírosodó hajra megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon hamar zsírosodik a hajam. Megmosom hétfőn és kedd délután már össze is áll a zsírtól. Semmi különöset nem csinálok, nem hordok sapkát, nem piszkálom egész nap.

Majdnem minden nap hajat kell mossak,amivel csak rontok a helyzeten, mert így regenerálódni sem tud.

Valaki volt hasonló cipőben? Milyen sampon vált be?

(Médea,Bánfi, Syoss, Schauma, Green Pharmacy, Csalánsampon semmit nem ért.)

Előre is köszi. :)



2020. jún. 28. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

A levegő szennyezettsége miatt a városban lakók haja veszélyeztetett.

A rövid hajúak akár minden nap hajat tudnak mosni, a zuhany alatt.

Vannak, akiknek félhosszú a hajuk, de ha pl. városban élnek,

akkor legalább minden másnap hajat kell mosniuk, ha nem akarnak

ápolatlannak kinézni.


[link]

2020. jún. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Nekem is ilyesmi hajam van. Tegyük fel vasárnap este megmosom, hétfőn kedden még jó, szerdán viszont már látszik elég rendesen a zsírosodás, és így szerdán már hajat kell mosnom.

Nekem az a baj hogy brutál ronda vagyok összefogott hajjal :D Nem tudom mit lehetne ez ellen tenni, de követem a kérdést.

16/L

2020. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be, hogy kopaszra borotváltam a fejemet.
2020. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rozmaring olaj (Aromax), pár csepp kell a asamponba. Dmben, Rossmannban lehet kapni.
2020. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szárazsampon vagy hintőpor ?

Néha a hajlakk is bejön, csak nagyon szárít.

Én ezeket használom így kibírom egy hétig. Bár az utolsó napokban huuu akkor már durva de kibírom, mert épp növesztem és nagyon nem akarom károsítani a heti 2-3x mosással, eddig ezt csináltam, mert összefogva az enyém is szörnyű, utálom.

2020. júl. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy az Alpecin sampon nekem bevált ilyen szempontból, mert rugalmasabb volt tőle a hajam.
2020. júl. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én heti 2x mosom és a mosás napján már látszódik, hogy zsíros. Nekem is volt ilyen, akkoriban korpás is volt a hajam, szóval head&shoulders-t használtam, ilyen 3in1 sampon, balzsam, korpásodás elleni. Nem tudom, hogy az is közrejátszott-e, de miután nem voltam korpás a hajam sem volt zsírós.
2020. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!