Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használsz fényvédő arckrémet?

Használsz fényvédő arckrémet?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 23:38
A kérdező szavazást indított:
Igen, de csak nyáron.
Igen, télen és nyáron is.
Nem, feleslegesnek érzem.
22 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

igen, pár éve elkezdtem rendszeresen használni fényvédőt, mióta belevetettem magam a tudatos bőrápolásba. nagyon pattanásos voltam, retinolt és kémiai hámlasztókat kezdtem használni, amiknek hála nuku patti, de ugye fényérzékenyíthetnek. főleg ezek miatt kezdtem el fényvédőzni, bár mai eszemmel már ezek nélkül is csinálnám.

sajnos tinikoromban rengeteget napoztam, imádtam barna lenni, soha nem kentem magam, jisz minek, ha nem égek le :S jó lenne ezt visszacsinálni

2020. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Fényvédőt hordok arcra. De nekem ez nem arckrém, mert a fényvédőmben semmi más nincs, nem hidratál, nem nyújt semmi pluszt a bőrömnek, csak SPF. Tehát nem ilyen Avon aloe vera kence SPF 15-el, hanem 50+-os napvédő a rutin végére.
2020. jún. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
50%

Ezen a "rutinon" mindig röhögnöm kell... "Meg küld ött a cég rutint hozzá"


Egyébként valóban, ez olyan mint a naptej, csak ugye azt nem kenjük arcra, ez direkt arcra való termék. Nekem egyszer tiniként úgy leégett az arcom, hogy nagy darabokban hámlott le... Nagyon csúnya volt. Fényérzékenység esetén pigmentfoltos lesz a bőr, akkor ajánlott az 50+. Egyébként minden nap nem kenném fel.


Nem csak Avon van... Az enyémben SPF 25 van.

2020. jún. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Rendszeresen 50 SPF fényvedőt használok minden nap. Mert a megelőzésre esküszöm és egyszerűbb most naptejet használni, mint par év múlva a korai bőröregedésen keseregni.
2020. jún. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem muszáj arcra és testre is 50+-osat használni, különben hólyagosra égek.
2020. jún. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Naptejet használok, mert a tisztességes fényvédőket nem engedhetem meg magamnak (amúgy is kerülöm a napsütést, amennyire csak lehet, így elég ez is).
2020. jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!