Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 50 faktoros fényvédő arckrémet...

50 faktoros fényvédő arckrémet nyáron mindennap kell használni, vagy csak meleg napokon?

Figyelt kérdés

Aknékra hajlamos bőröm van. Úgy gondoltam, hogy reggel arcmosás után használom, utánna ápoló krém, és ha meleg van, akkor alapozót nem használok, mert leizzadna.

Még sosem használtam fényvédőt, ezért kérdezem, hogy nyáron mindennap vagy csak meleg napokon kell?



2020. jún. 17. 19:04
A kérdező szavazást indított:
Mindennap
Csak meleg napokon
Egyéb ⬇️
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hőmérsékletnek nincs köze az UV sugarzashoz annyira amennyire sokan gondolják. Tehát, nem csak akkor használunk fenyvedot, amikor vakit a nap, hanem télen, felhős napokon is például. A fenyvedot pedig úgy használd minden egyes nap, hogy arctisztitas, arcapolasi rutin és a fenyvedo a vege. Arra már nem kenünk semmi mást.
2020. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Télen is kell, semmi köze a melegnek ehhez.


És elsőnek igaza van, smink előtt az utolsó legyen az SPF.

2020. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindennap!!! és előbb a hidratálót, aztán az spf-et, az az utolsó a rutinban. ha megtalálod a megfelelő márkát, nem fog leperegni/leolvadni melegben sem
2020. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
Mindennap kell. Az UV sugárzás mindig van, függetlenül attól hogy meleg van-e. Én napallergiás vagyok és tavasztól őszig 50 faktorosat, télen 30 faktorosat kenek mindennap.
2020. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!