Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép a fehér bőr?

Szerintetek szép a fehér bőr?

Figyelt kérdés
Tipikusan olyan a bőröm, hogy kimegyek a napra és egyáltalán nem is fog, vagy csak leégek. Mindig kapom a megjegyzéseket, hogy üljek már ki a napra, menjek szoliba, a fiúk nem szeretik a fehér lányokat stb. A barátaim is mindig megjegyzik hogy úristen milyen fehér vagy! Csak hiába mondják ezt el minden nyáron attól nem leszek barnább :)) Kezd kicsit zavarni hogy a baráti társaságomban mindenkinek kellemes barna színe van, sőt néhányan már "cigánybarnák" (elnézést, erre nem tudtam szebb szót) mert egyszerűen fél óra alatt letudnak barnulni.
2020. júl. 1. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Hát figyelj.. Nekem is irtó fehér a bőröm. Mindig kapom a kérdéseket, hogy : ÚRISTEN MINDEN RENDBEN VAN? OLYAN SÁPADT VAGY!

Hát ez van. Nem tudok mit kezdeni vele. Napon én sem tudok lebarnulni, kár pedig :(

Egyébként a fiúkat tapasztalatom szerint nem befolyásolja a bőrszín. Nyugi, ezen ne parázz:)

2020. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok vele, mint te, csak engem a családom piszkál. Sz@rd le, nem ettől függ, hogy találsz-e párt. És amúgy a kérdésedre válaszolva, igaz, hogy lány vagyok, de nekem jobban tetszik a fehér bőr.
2020. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem, akinek szép a bőre, annak szép, akármilyen színű. Egy világ bőr és egy sötétebb is lehet sima, bársonyos, meg csúnya foltos is.

Nekem nem hófehér, de világos és én sem barnulok. Ha nem is égek meg, mert ugye kenem magam, akkor sem leszek barna. Nekem a szoli sem jó, ott is vagy megégek, vagy nem barnulok. Napra 50-es naptejjel megyek már csak. Engem egyébként nem piszkálnak, nagyon ritkán van ilyen. De az kárpótol, hogy a legtöbb kortársamnál (akik nagyon sokat napoztak, szoliztak) 10 évvel fiatalabbnak nézek ki és szép sima a bőröm, nem olyan ráncos, mint nekik, és nem vagyok tele anyagjegyekkel, foltokkal sem.

2020. júl. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Férfiként írom, hogy szerintem nagyon vonzó a természetesen fehér bőr (vagyis nem a betegségre utaló sápadtság, hanem a "gyári" fehér bőr). Nekem sokkal jobban tetszenek a fehér bőrű nők, mint a szolisok vagy az echte barnák.
2020. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Én és még szerintem nagyon sok férfitársam imádjuk az északi- illetve szláv típusú nőket, akiknek pont a szép fehér bőrük az egyik legfőbb éke. A egészséges fehér bőrben van valami finom és arisztokratikus, ami sokakat megbolondít.


Persze a barna bőr is lehet szép, de csak akkor, ha természetes és illik valakinek a karakteréhez, legfőképpen az arcához (egy tipikus kelet európai kerek, "baba" archoz nem igazán passzol).


Viszont a szolibőr szerintem a legtöbb esetben pont hogy elrontja valakinek az összképet, hiszen általában olyanok járnak szoliba, akiknek a megjelenéséhez pont nem illik a barna bőr (egyenesen röhejes, mikor egy gyári szőke, kék szemű nő nagyon egzotikus akar lenni azzal, hogy addig szoliztatja magát, még olyan nem lesz a bőre, mintha egy zsák szénben fürdőzött volna... az ilyen nőkhöz egyszerűen nem illik a barnaság! ).


Egyébként a szépséget illetően a legfőbb az, hogy lehetőleg próbáld megtartani és ahol kell kiemelni, ahol kell finomítani a veled született vonásaid, vagyis minél inkább ragaszkodj a természetességhez.

2020. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Férfi vagyok és csatlakozom az előttem szólókhoz. Sokkal jobban tetszenek a fehér bőrű csajok, mint a barnák. A szolibőr meg legtöbbször egyenesen közönséges, nem is értem ezt a szoliőrületet.
2020. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

A szolizásról csak annyit, hogy mikor Dániában dolgoztam, akkor az egyik helyi ismerősöm megjegyezte, hogy ha fenékig érő vasalt fekete hajjal, tetovált szemöldökkel, az arcon centi vastag alapozóval, és szolibőrrel találkozik, már rögtön tudja hogy egy kelet-európai csajjal van dolga.


Mondanom sem kell hogy ezt nem bóknak szánta. Ami itt az újgazdag nők körében menő, az normálisabb országokban gáz, és nekem is jobban tetszettek a hófehér bőrű, természetes és igényes dán csajok.

2020. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, nagyon kedvesek vagytok! :) A bőröm mellett, szőkésbarna derékig érő hajam van, meg szürkés kék szemem. Vannak akik szerint elég "rideg" megjelenésem van :D
2020. júl. 1. 15:18
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
A fehér bőr szép, nekem tetszik. A sápadt viszont nem. Én tipikus sápadt fejű vagyok sajnos még ha csak fehér bőrű lennék nem is zavarna. Olyan mintha a vérem nem keringene a fejemben. Sokan meg is kérdezik, hogy nem vagyok a beteg (főleg most). Úgyhogy megértelek, de láttam már sok fehér bőrűt, akik nem voltak sápadtak egyáltalán, pedig nálam fehérebbek és nagyon szépek voltak.
2020. júl. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!