Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért látja mostanában mindenk...

Miért látja mostanában mindenki rondának a fehérbőrű lányokat?

Figyelt kérdés
Nagyon fehér bőröm van és vörös hajam. A hajamat mindig dicsérik,hogy milyen szép,viszont a bőröm miatt rengetegen bántanak,ami nagyon zavar,ez miért van? Nektek mi a véleményetek az ilyen lányokról?

2015. jún. 9. 22:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
Nekem kifejezetten tetszenek az ilyen lányok.
2015. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Mostanában azért, mert a barna bőr a "divat". Ezt látják a tévében, amerikai filmekben, tudod média = agymosás.

Nem kell vele foglalkozni, egy komolyabb férfi nem törődik ilyennel. Persze preferenciák mindenkinél vannak, de a fehérbőrű lányokat legalább annyian kedvelik mint a barnákat. Személy szerint mindkét típust kedvelem. Sztem egy komolyabb férfi nem eszerint válogat.


22/F

2015. jún. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%
Max a prolik közt divat a barna bőr, normális emberek inkább megakadályozzák hogy barnuljanak.
2015. jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Mert ez a divat, és a legtöbb ember lebarnul a "birka-effektus" miatt. Ugyanez máshol fordítva működik, pl Dél-Koreában nem önbarnítót, hanem fehérítő csodakencéket árulnak... Szerintem teljesen felesleges követni akármilyen divatot, a lényeg úgyis a profit, valójában nem lesz senki szép attól, hogy 2 árnyalattal sötétebb/világosabb a bőre:D

Természetesen megvannak a régi "bölcsességek" is, amikről manapság kiderült, hogy nagyrészt nem igazak ebben a formában (pl a fehér bőr egészségtelen...NEM az, ha kb 10-15 percet töltesz fényvédő nélkül napon vagy szedsz D-vitamint, stb)

Természetesen vannak rosszindulatú emberek, illetve én úgy vettem észre, hogy az idősebb generációk kevésbé értik, hogy valaki szeret fehér lenni, hiszen az ő fiatalkorukban (60'-80'-as években) még nagyobb trend volt a barnulás, és akkor a veszélyeket se hangoztatták annyira, mint ma.

Én nagyon-nagyon fehér vagyok, és természetes szőke hajú (bár mostanában vörösesszőkére festem), ehhez a színvilághoz nagyon nem illik a barna bőr. Másokon nézhet ki jól, nekem nem tetszik magamon, illetve nem kedvelem a nyári forróságot sem:D

Ha kapsz egy-két beszólást, mondd el, hogy te szereted a saját bőrszínedet, és legközelebb foglalkozzanak ennél fontosabb problémákkal, és azért bőven vannak olyanok is, akik szerint lehetsz így is szép, erre rengeteg híresség példa van.

2015. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

úgy vettem észre, mostanában kezd kopni a barna bőr divatja, szerencsére. már sokan meggondolják, hogy szolizzanak-e, vállalva a kockázatait...

de persze még a többség mindig barna, szoliban és napon aszalódnak a divatosságért.

aki beszól, az egy idióta. ha nekem meg pl. nem tetszik a barna bőr, akkor szólogassak be, hogy fúj de barna vagy, úgy nézel ki mint egy roma? : D

nekem fehér bőröm van, napon sem tudok barnulni, csak égni, szoliba elvből nem jártam, ma már az egészségügyi kockázata miatt sem tenném. végül is tetszik a bőröm színe, ezt szoktam meg 25 év alatt, illik hozzám, a színeimhez, jól van ez így.

gondolom, hogy hozzád is illik, ha vörös a hajad. furi is lenne, ha vörös hajhoz agyon lennél barnulva. nem kell foglalkozni azzal, ha bántanak. mondd, hogy neked ez áll jól, és szerinted amúgy is szép a fehér bőr. én azt is hozzá szoktam tenni, hogy elegáns és arisztokratikus. : D

2015. jún. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 opened paradise ***** válasza:
Hülyeség. Én egy hipó reklám vagyok és a lányokon is ez jön be inkább.
2015. jún. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Itt gyakorin pl. a fehér bőr a divat.
2015. jún. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ezért bántanak? Hát ez remek... Milyen emberek vannak... :/

Szerintem semmi baj nincs a fehér bőrrel, jobban néz ki mint egy szolisárga bőr.

2015. jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, mindenki tudja, hogy a vörös haj(eredeti) velejárója a fehér szeplős bőr, ami szexi vagy épp taszító valaki számára
2015. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Még mindig jobb a fehér bőr mint a szét szolizott barnás sárga.Nekem bejönnek a vörös haju nők :D
2015. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!