Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyajegy eltávolítását esztéti...

Anyajegy eltávolítását esztétikai okból megcsinálják TB-re?

Figyelt kérdés
Van legalább 5 anyajegyem amit elszeretnék távolítani, ebből 2őt esztétikai szempontból és olvastam hogy ezt nem fizetni a tb. De nem hazudhatom hogy beleakad bármibe vagy zavar a mindennapokban, mert egyértelmű hogy nem így van.
2020. júl. 9. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy tudom, hogy anyajegyet csak akkor távolítanak el tb-re, ha veszélyes.
2020. júl. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ, hogy hol vannak. Nekem a nyakamon volt, és azt mondtam hogy bele akad a fésű amikor fésülködöm, és ezért levették TBre.
2020. júl. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Esztétikai dolgot nem csinálnak TB-re, csak amitől az életed függ.
2020. júl. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag esztétikai okból nem.

De ha olyan helyen van, vagy nagy, akkor igen. Nekem az oldalamon volt egy nagyobb és pont mindig nyomta a harisnya, a nadrág dereka. Az orvos javasolta leszedetni.

De egy ismerősömnek a hasán volt egy nagyobb. Neki is javasolták, hogy leszedetheti, ha akarja.

Szóval nemcsak olyat szednek le, amivel már gond van.

Menj el bőrgyógyászhoz és majd meglátod, hogy mit mond. Ha magán sebészhez még, akkor kell úgy is a bőrgyógyásztól a lelet.

2020. júl. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Esetleg hazudhatod azt, hogy megnőtt, régen kisebb volt. Nekem pl. ezért vették le, és esetemben igaz is volt.
2020. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod , hogy a semmiből hirtelen nőtt oda, vagy kisebb volt és az utóbbi időben elkezdett növekedni a mérete, sanszos, hogy a doki a levételt fogja javasolni. Viszont sebészeti úton távolítják el, ami heggel jár… ha a heg (amit előre nem lehet tudni, milyen, mekkora, hogy fog halványulni stb) kevésbé zavarna, mint egy anyajegy, akkor vetesd csak le.
2022. nov. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!