Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első alkalom kozmetikusnál?

Első alkalom kozmetikusnál?

Figyelt kérdés

18L vagyok, jövő héten megyek életemben először kozmetikushoz, nagyon szimpatikus volt a hangja a telefonban amikor időpontot kértem, és sokan dicsérik őt, hogy nagyon kedves és jól dolgozik. A kérdésem a következő lenne: mennyire fáj egy arckezelés? Egy ismerősöm azt mondta hogy majdnem bepisilt, úgy fájt neki, de azt gondolom azért ez túlzás:D Hogy fog zajlani ez az egész, valahol olvastam, hogy felülről le kell vetkőzni, és törülközővel letakarnak felülről, ez mennyire igaz?

A másik, hogy én szemöldökszedést is kértem, ez mennyire fog fájni, hogy fogja csinálni? Tökre nem értek az ilyen dolgokhoz... Valójában én csak egy szemöldökigazítást szeretnék, még az elején mondhatom neki hogy nem szeretném ha vékonyabb, másabb formája lenne ezután? Vagy nem is kérdez, hanem csak nekiesik a szemöldökömnek, ahogy ő szeretné?

Köszönöm a válaszokat!



2020. júl. 9. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam soha arckezelésen, úgyhogy nem tudom, mennyire fáj. De legutóbb, mikor odaértem, még ott volt az előttem lévő lány, arckezelésen, nem vette le a ruháját. A szemöldöködnél megkérdezi, mit csináljon, nem fogja kiszedni úgy, ahogy ő szeretné. Max ad tanácsot.
2020. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mennyire fáj, attól függ, milyen a kozmetikus, mit csinál, és mennyire érzékeny a bőröd.


Nem kell levetkőzni, én a felsőmből kibújtam úgy, hogy a vállát lehúztam, hogy ne legyen krémes.


Szerinted normális lenne, hogy ha elmész kozmetikushoz, akkor azt csinál veled, amit akar, és ahogy akarja? Szépen megmondod neki, hogy mire gondoltál, és figyelembe fogja venni.

2020. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a menstruáció alatt mész, akkor nem fog megviselni.

Amúgy abszolút kibirható a nyomkodas. Ha nagyon fáj, akkor kezdő vagy bénácska. Nem normális, hogy valaki szinte becsinál a fájdalomtól.


Nyitottabb nyakú felsőben legyél. Egyébként meg letiszít, gőzöl, nyomkod és végül kapsz pakolást/arckremet.

Szemöldököt csipesszel és gyantaval is igazitanak. Szerintem a gyanta tartósabb.

Egyébként meg az arcformadat veszi figyelembe, hogy mi áll jól.

2020. júl. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát mivel amúgy az emberek nagyonnagy többsége dicséri őt, így gondolom nem lehet olyan béna vagy ilyesmi, max az ismerősöm puhány:D

Köszönöm a válaszokat!:)

2020. júl. 10. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!