Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cukorgyanta a nunus (intimgyan...

Cukorgyanta a nunus (intimgyanta) gyantázására?

Figyelt kérdés

Otthon elkészíthető cukorgyantát szeretnék csinálni, viszont akkor szeretném legyantázni magamat ott lent is. Viszont nem tudom, hogy esetleg szabad-e és nem lenne belőle bajom? Sose gyantáztam vagy gyantáztattam, és nem vagyok otthon ebben a témában. Gondoltam kiirom inkább mielőtt hülyeséget tennék.

Válaszokat előre is köszönöm.



2020. júl. 10. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én cukorral gyantáztatom kozmetikusnál, kiválóan működik. Viszont azt javaslom neked, hogy életed első intimgyantáját ne magadnak akard megcsinálni! Érdemes elmenni egy kozmetikushoz, aki egész más szögből látja a testedet, mint te, hozzáfér, és nem utolsó sorban ért is hozzá :)
2020. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Sose gyantáztam vagy gyantáztattam, és nem vagyok otthon ebben a témában."


Nulla tapasztalattal és utánajárással én nagyon nem ajánlom, hogy pont az intim testrészeden kezdj hozzá.


A kozmetikus 3000 Ft-ért (1,5 pizza ára) megcsinálja és tuti jó lesz. Ezen múlik?

2020. júl. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem se csináld, ez a nunus betett.
2020. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!