Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim szőrtelenítéstől lett...

Intim szőrtelenítéstől lett már olyan problémád, hogy orvoshoz kellett fordulnod vele?

Figyelt kérdés

- megvágtad, megégetted magad

- begyulladt szőrtüsző, tályog

- allergia

- fertőzés

- ...?



2017. aug. 31. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2017. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alakult ki olyan szőrtüsző gyulladás a combhajlatomban az intim szőrtelenítéstől, h után egy évig folyanatisan genny termelödött benne. Hiába fertötlenitettem, tisztitottam csak ideig-óráig múlt el. Uh egy év után meguntam, elmenetem sebészetre, kivágták, kitisztult, meggyogyult. Két kis heg maradt utána.
2017. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
*folyamatosan
2017. aug. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt szőrtüsző gyulladás illetve nővéremnek is, neki ki kellett műteni és egy hétig párakötés. Olyan sok genny volt neki, hogy kb. olyan kötés volt rajta, mint valami pelus. Én borotválom nővérem gyantázza odalent. Az én esetem nem volt ilyen durva, de kellemetlen volt az is.
2017. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
egy hét helyett hat hétig akart lenni, nem értem miért írtam egy hetet.
2017. okt. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Az ilyen dolgok miatt soha sem szörtelenítek teljesen. Minding kb fél cm körül hagyom meg mindenhol, úgy a legkényelmesebb és elfogadhatóbb nekem.

Próbálkoztam a szörtelenítéssel, de viszketett, 1-2x begyulladt és rettentően szurt az első pár nap után a vissza növő szőr.

20/F

2017. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt mindegyik, de egyikkel sem fordultam orvoshoz, idővel elmúlt.
2018. szept. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
19%
Gyomorforgató hogy a nők szörtelenítenek
2023. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem gyomorforgató, de az tény, hogy a fentiek olvastán még jobban széttárja az ember a kezét, hogy, gyerekek, minek? Oda jutottak a nők a punciszőrtelenítéssel, mintha kb. az életük múlna rajta, a rák megelőzéséhez kéne elvégezni.
2023. júl. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
És ilyen "kalandok" után szőrtelenítenek tovább... mert tuti, hogy nem adják fel.
2023. aug. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!