Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » L'oreal Revitalift szérum...

L'oreal Revitalift szérum ráncokra lehetséges az hogy amióta használom, erőteljesebbek a szemráncaim? 25/L Nem gondoltam hogy ez lehetséges de amióta használom én erősebbnek látom. Nem árthat ugye?

Figyelt kérdés

#Revitalift
2020. júl. 10. 22:35
 1/2 anonim válasza:
100%
Ha alkohol(alcohol denat) van benne, akkor biztosan az a hibás. Ez az összetevő nagyon szárítja a bőrt. A lorealos termékek szerintem nem a jó összetevőkről híresek... ajanlom neked a skinsmart nevű oldalt, nagyon jó leírások vannak rajta, és tudsz termékeket is rendelni (jó áron pl the ordinary termékeket). Szem alatti részre pedig sima édesmandula vagy jojoba olaj is jó estére felkenve, nagyon tudja ápolni a szárazabb szem alatti részt :)
2020. júl. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen termék = méreg
2020. júl. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!