Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első intimgyanta kozmetikusnál...

Első intimgyanta kozmetikusnál? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mesélnétek nekem erről kérlek? Hol vetkőztök le és hova tehetitek a ruhát?

Én el szeretnék menni de nagyon szégyellős vagyok, viszont sokkal egészségesebbnek vélem ha gyantáztatnék kozmetikusnál.

Igazából lehet túl gondolom, de az en puncim nem szép. Saláta és sötétszínű, magamon kívűl senki nem látta még, pedig 19 vagyok (lejöhetett a leírtakból hogy szűz is)

Nem szeretném ha levetkőzve ott állnék és jönne hogy fúj, ehhez ő hozzá nem nyúl, vagy hogy fúj ő ez belevéste rendesen a fejébe és utána ezt elmondja xy munkatársának hogy milyen volt a nemiszervem meg stb.

És én el akarom ezt kerülni ._.

Meg amúgy ő a teljes puncit legyantázza? Nem csak a szemérem dombot?



2020. júl. 12. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ne aggodj o ezeket nem fogja nezni!
2020. júl. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, mit kérsz. ha teljesen akarod, akkor teljesen legyantázza, ha a popsidat is kéred, még azt is.

ahova én járok, ott zárható a kozmetikus szobájának ajtaja, és van egy paravánja is, gondolom amögött lehet öltözni.

a kozmetikus, mint ahogy a nőgyógyász sem azt nézi hogy milyen, hanem csinálja amit kell. tisztában vannak vele, hogy bármilyen lehet. aki undorodik, fujjogna, nem bírná a szagokat (40fokban aki munka után megy, nem biztos hogy megmossa/áttörli/gondol ilyenre... vannak igénytelen emberek is, akik hetente furdenek csak.. ), stb., az nem fog ilyesmit vállalni.

plusz neki is kellemetlen lenne ilyesmiről beszélni, és ha véletlenül valamelyik vendége meghallaná (akár ha te mész, és épp beszélget a kolléganőjével, elcsíped hogy "hú hallod olyan budos volt...", valószínűleg hátat fordítasz és elmész), elveszítene vendégeket, ami nyilván nem célja.

2020. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez a puncizás.... mintha valami 6 éves lennél. Kicsit kapd össze magad, olyan mint egy gyogyós.
2020. júl. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ennyire ráagyalni. :) Nem fog azzal foglalkozni, hogy nézel ki ott, gondolj arra, hogy neki ez rutinmunka. A legtöbb helyen adnak egyszer használatos bugyit, amit gyantázás közben kell ide-oda húzni, tehát nem fogsz "kitárulkozni". Figyeld meg, a sokadik alkalommal már te is sokkal lazábban fogsz menni.

Ha kéred, mindenhol legyantáz, beleértve a feneked is.

2020. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem fogja nézegetni a puncidat. Ő azon lesz, hogy elégedetten távozz és visszamenj máskor is. Semmi mással nem foglalkozik.

/amúgy se nagyon tudnál neki újat mutatni, látott ő már több százat/


Külön erre szolgáló kis helyiségben történik a gyantázás. Kettőtökön kívül nem megy be senki. Odabent leveszed a nadrágot és a bugyit aztán lefekszel az ágyra. Ő mindig mondja éppen hogyan helyezkedj.


Úgy gyantáz le, ahogy kéred. Egyébként a "teljes intim terület gyantázása" azt jelenti, hogy a fenékvágatban sem hagyja ott a szőrt.

2020. júl. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom az ertelmes valaszokat:)

Kedves 3as. Rohadj meg:D

2020. júl. 12. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!