Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intimgyanta felbehagyva a...

Intimgyanta felbehagyva a kozmetikusnal?

Figyelt kérdés
Voltam intimgyantan, most vagyok a 14.hetben es hat nagyot csalodtam.Mas varosban elek most es itt meg soha nem csinaltattam de az elött mar joparszor es semmi problemam nem volt vele, abszolut nem volt kibirhatatlan.A mostani alkalommal mar ott rosszul kezdödött, hogy sima hengeres gyantat hasznalt es gyantacsikokat, majd az alsobb reszeket cukorral.A hengeres mar akkor nagyon fajt mikor felvitte es szabalyosan nyuzott össze vissza.A cukor ral, bar azt mondjak nem faj annyira, rengeteg apro mozdulatot vegzett mintha egyenkent tepte volna a szört.Kegyetlen volt.Mar most veralafurasaim vannak, es ami a csucs, a legbelsö reszt ugyhagyta mondvan, egyszerüen annyira puha az a resz, valoszinüleg a terhességtöl, h egyszerüen keptelen kitepni, nem tapad meg.Egyaltalan nem erzem, hogy szakemberi munkat vegzett, mas helyen, par egyszerü mozdulatot alkalommal, gyantacsikok nelkül, tökeletes volt minden.Masnak is volt mar hasonlo? Igaz h a belsö resz olyan puha h gyantazni sem lehet?

2016. nov. 3. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem változik a terhességtől ennyire ott semmi. Egy béna emberhez mentél. Ennyi történt.
2016. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Plusz egy annak,hogy ide ne menj vissza többet...jo,ha elotte megkerdezed,hogy mit hasznal..mert nekem egyertelmu volt egy ideig,hogy mki azt a rozsaszin fajtat(nem tudom pontosan mi a neve)hasznalja ilyen célra..aztan en is mas varosba költöztem es itt szembesultem azzal,amit irsz,felul hengeres,alul a rozsaszin.. Na azota visszajarok a saját varosomba..
2016. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mint kozmetikusnak ez elfogadhatatlan,kértél egy szolgáltatást amit nem végzett el és a véraláfutást sem engedheti meg egy kozmetikus magának.Nem igaz amit mondott,neki kellett volna kiválasztani a megfelelő gyantát.
2016. nov. 4. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!