Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyit kell várni rendes...

Mennyit kell várni rendes hajfestés után, hogy hennával festhessem a hajam és miért fontos várni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 12. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Más a kémiai alapjuk. Talán logikusabb, ha a henna után kell várni a sima festessel, de jobb nem kísérletezni. Egyébként 3 hónapot javasolnak.
2020. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem 1-1,5 hónapot vártam csak, de közben vagy 3-4x csináltam aszkorbinsavas pakolást, ami ugye pont arra való, hogy a meglévő festéket koptassa/kimossa a hajból. Nekem azért volt erre szükség, mert sötétebbre volt festve, mint az eredeti, és nem akartam, hogy a festett részt sötétebbre fogja be a henna, mint a hajtöveimet. Nagyon jól be is vált, szépen lekopott a szín, hennával pedig szép egységes eredményt értem el. Ennek már 8 hónapja, és a henna rengeteget segített, sose volt még ennyire szép, fényes, hosszú és egészséges a hajam. :)
2020. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-3 hónapot kell várni. A henna a haj fehérjéivel lép reakcióba (ugyanezért alkalmas bőr és állati eredetű textilek festésére is), a vegyi festéken nem tud megtapadni.
2020. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!