Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sotet szoke (vagy vilagos...

Sotet szoke (vagy vilagos barna) hajra sotet barna fekete csokoladé palette color shampoo tapasztalatok?

Figyelt kérdés
sziasztok! ahogy a kerdesben emlitettem, sotet szoke, esetleg vilagos barna hajszinem van, es kiszeretnem probalni a schwarzkopf palette color shampoo-bol a fekete csokoladé szin-t. esetleg ha valakinek ugyanolyan (vagy olyasmi) a hajszine mint nekem, letudna irni hogy meddig maradt bent meg hogy jo-e meg ilyesmik.. mindent tudni szeretnek rola szoval orulnek ha valaki probalta mar az irjon le mindent! koszonom

2020. júl. 10. 18:48
 1/6 A kérdező kommentje:
rosszul irtam a kerdesbe, ne vegyetek figyelembe a "hajra" szo utan a "sotet barna" mondatot.
2020. júl. 10. 18:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokáig használtam ezt a hajszínezőt, feketétől szőkéig mindenféle árnyalatot próbáltam. Ne hidd el azt hogy kikopik. Ez a fajta színező sosem kopik ki a hajadból hanem lenő. Maga az eredmény mindig szép de úgy válassz színt, hogy az ott is marad.
2020. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
es hallottam arrol hogy van egy par eltavolito sampon valami c-vitaminos.. ezekrol tudsz, marmint probaltad oket esetleg?
2020. júl. 10. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
C-vitamin port kell samponba elkeverni és pakolásként használni de hidd el ez sem fogja leszedni. Nekem sem sikerült.
2020. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
A palette color shampoo nem kopik ki, csak lenő. Évekig használtam belőle feketéket, nekem sárgás szőke az eredeti hajam és befogta. Ki viszont nem jött csak lenőtt. Ha nem akarod megtartani a színt, akkor fodrászkellékesben kérj kimosható színezőt.
2020. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oo rendben koszonom szepen a valaszokat!
2020. júl. 10. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!