Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kimosható hajszínezők...

Milyen kimosható hajszínezők vannak? segitseeeeg!!

Figyelt kérdés

sziasztok! a hajam vilagos barna (vagy sötét szőke), és be szeretném festeni egy sötétbarna, vagy fekete szinu kimosható hajszínezővel, ami legalabb 8 mosasig kitart. ismerem mar a syoss color toner-t, a schwarzkopf purecolor-t, a joanna hajszinezo-t, de ezekkel mind van problemam amit itt lejebb kifejtek :


syoss color toner es schwarzkopf purecolor : amikor utana kerestem, ugy lattam hogy ez nem is arra valo hogy egy bizonyos szinrol egy masikra fessuk a hajunkat vele, hanem inkabb hogy pdl ha sotetszoke hajunk van, mint nekem, az csillogobb legyen es szebb sotetszoke, de nem tudom hogy ezeket a termekeket lehet-e ugy hasznalni, ahogy én szeretném, tehat ugy hogy, sotet szoke hajamat befesteni barmelyik termekkel ez a ketto kozul, sotetbarnara. esetleg ha valaki tudja hogy lehet-e igy hasznalni, es hogy jo lesz-e az eredmeny ha igy hasznalom, az kerlek irja le!


joanna hajszinezo : ezzel csak az a problemam, hogy kb sehol nem lehet talalni, es nem is akarok nagyon mashova menni mint a dm vagy a rossmann..


esetleg ha ezeken kivul tudtok barmilyen mas jo hajszinezot, amit lehet tulajdonkeppen ugy hasznalni mint barmilyen hajfestek (ugy hasznalni mint ahogy leirtam feljebb), es lehet talalni a dm-be vagy rossmann-ba, esetleg müllerbe, kérlek irjatok le!


a helyesirasert, es magyarazasert elnezest kerek! es ha valamit nem ertetek abban amit irtam akkor nyugodtan kerdezzetek!



2020. júl. 12. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A rossmannban lehet kapni olyan helyszínezőt, ami szépen kikopik pár hét alatt :)

Lent lehet megtalálni, kis tasakban van, a neve : Hair color shampoo, aloe verával és keratinnal


Én már 3x használtam (egyszer lila, utána kétszer vörösbor árnyalatú pirossal), és mindig szépen kikopott. Van szőke, fekete és barna színű is.

Úgy kell használni, mintha egy sima sampon lenne, habozni fog. De olvasd el a hátulját is, ott le van írva minden :)

Remélem tudtam segíteni

2020. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!