Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a keratinos hajegyenesítő termékekről?(Brasilian Eco)

Figyelt kérdés

[link]


Az unokatestvérem fodrász. Rá szeretném bízni a keratinos hajegyenesítést, viszont neki nincsenek ezekről a termékekről tapasztalatai, mert olyan a vendégköre, hogy erre nincs igény.


Megéri megvenni?



2020. júl. 14. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az a keratin? 😆
2020. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kikerázod magad?
2020. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem tudom milyen allapotban van a hajad de en egy hete voltam ilyen keratinos hajfeltoltesen, sok hajam van de viszont vekonyszalu, en mindig 150 fokon vasalom hogy ne egessem le, na a fodrasz ugye belevasalta ezt az anyagot a hajamba gondolom joval tobb fokon, es tobbet artott mint hasznalt ugyanis elegette a hajam nagy reszet szerintem napok kerdese Es teljesen letorik az egesz. :/ en azon gondolkodom hogy rakatok fel pothajat Es akkor hosszabb is lesz Es dusabb is. Ezelott viszont voltam joico-s hajkezelesen az annyibol all hogy kennek ra mindenfele pakolast Es utana 1-2 honapig sokkal jobb lesz tole a hajad nekem az jobban be valt.
2020. júl. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3-asnak: annál magasabb hőfokon KELL rávasalni a terméket mint 150°. Lehet a te hajadnak nem is volt rá szüksége, és ezért ártott. Keratin egyfajta protein, amire nem mindenki hajának van szüksége. Porózus, és kémiailag kezelt hajón érdemes csak ezeket a kezeléseket elvégezni, pont emiatt.
2020. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#4-es, hat nekem szokitett hajam van es ezek ellenere tort le nem veletlen irtam a velemenyt.
febr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!