Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Őszintén! Van különbség...

Őszintén! Van különbség epilátor és epilátor között? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nekem kb. 5-6éve van egy sima Philips SAtinelle alapgépem.. (az a kis zöldeskék)

Annak idején volt kb.5-6 ezer forint. Na most ennyiért manapság már komolyabb gépeket lehet vásárolni.Nem vagyok vele annyira megelégedve, de lehet hogy másik se lenne sokkal jobb.. De az lenne az én kérdésem,hogy érdemes-e? Tényleg van különbség egyik epilátor és másik epilátor hatékonysága között?

Ajánlanátok nekem egy tényleg jó fajta gépet olyan 4-6 ezer ft között.


2010. aug. 2. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Ajánlani nem tudok,engem is érdekel a válasz.Bocs.:)
2010. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6-7 éve van egy ősrégi Braunom. Azóta folyamatosan használva van, még mindig jó. És meg vagyok vele elégedve. Szerintem ne vegél másikat, egik sem különbözik... Ja max ilyen vízállósat tudnál venni, de én még azt sme merném vízbe dugni.
2010. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

semmi gond..:)

azt egyébként még elfelejtettem,hogy ha van külön fej intim területnek is,jobban viselhető mintha széles fejjel epilálunk "ott"?

2010. aug. 2. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan hogy egy régi gép egyszercsak fogja magát és nem szedi le a szört rendesen,mint addig?Úgy tűnik mintha az epilálóm egy-két hete nem szőrtelenítene mint eddig.tud így elromlani?Vagy csak a melegtől esetleg nyirkosabb lehetett a bőröm?
2010. aug. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nekem is egy pár éves alap Philips modellem van.

Almazöld és fehér, de lehet zöldeskék kissé a színe :)

Enyém 6-7 ezer volt.


Az enyémhez sincs külön kis szűkítő, kímélő fej mert annak idején véletlenül nem azt vettem meg. Ugyanaz volt, csak ahhoz volt fej és drágább volt kb. egy ezressel.


Véleményem szerint szűkítő fejjel is ugyanúgy fáj. Én úgy olvastam, hogy az a lényege, hogy egyszerre kevesebb szőrt tép ki ezért pl. hónaljnál vagy intim részen nem olyan fájdalmas.

De én csak ezért nem vennék új gépet, fáj az akkor is...


Annyi panaszt olvasni itt is az új nemrég vásárolt epilátorokkal kapcsolatban, hogy töri a szőrt meg nem szedi ki rendesen stb. , hogy én biztos nem vennék másikat!


Nekem is hiányzik, hogy pl lehessen jegelni vagy mit meg a mindenféle extrák dehát ez van :)



Véleményem szerint ez egy jó epilátor, ha nincs komoly gondod vele vagy nem vált használhatatlanná akkor teljesen felesleges újat venned. Az újabbaktól sem kell csodát várni.

2010. aug. 3. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

04:05 vagyok

Engem az zavar, hogy az én gépem elég hangos!

Viszont akkor sem vennék másikat, csak ha muszáj.

2010. aug. 3. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2010. aug. 5. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!