Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van különbség az olcsóbb és a...

Van különbség az olcsóbb és a drágább epilátor közt? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
természetesen a drágább jobb, de lehet,hogy nem sokkal. bár ezt nem annyira lehet általánosítani. inkább márkákat nézd.
2010. nov. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
melyik a legjobb márka egy kezdőnek? 15 évig borotvát használtam, szóval elég erőssek sajnos a szőrök már a lábamon, stb.
2010. nov. 20. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Uh, szerintem, ha borotváltad és erősek a szálak, ne epilátorral kezd, inkább gyantáztasd le. Néhány alkalom után meg epilátor, én a braun-t ajánlom nagyon jó.
2010. nov. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
miért nem jó epilátorral kezdeni? az is ugyanúgy, mint a gyanta kitépi a szőrt, nem?
2010. nov. 20. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
A gyanta kiméletesebb mint az epilátor! De ha ragaszkodsz az epilátorhoz egy jégakust vállasz és nem lesz annyira fájdalmas! Nekem Philips van és nagyon meg vagyok vele elégedve!
2010. nov. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kíméletesebb a gyanta? én azt hallottam, hogy a gyantánál előforulhat, hogy letépi a szőrrel együtt a bőrt is :(
2010. nov. 21. 13:58
 7/7 anonim válasza:
Sajnos a gyantázás kozmetikus függő, van aki a bőrödet tépi le, van aki úgy megrántja, hogy véraláfutásos lesz a bőröd... Nem feltétlen a drágább a jobb. az a jó amin sok a csipesz, nagy fordulatszámú, és minél közelebb csíp a bőrödhöz. sajnos az utóbbi a drágább. nekem egy kis 5ezer forintos braunom van. évek őta azt használom. és tök jó volt az elején,mert én is borotvát használtam sokáig, de ennek az epilátornak van egy maszírozó része, és azzal nem volt olyan fájdalmas. minden egyes szőrtelenítés után egyre jobb,és ma már egyáltalán nem fáj. pedig néha ha sürgős borotvát is használok.
2010. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!