Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan tudhatom, hogy a vörös...

Honnan tudhatom, hogy a vörös haj jól fog-e állni nekem?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, és nagyon unom a hajszínem. Ilyen átlagos barna, valamennyire hullámos, vállig érő hajam van. Szép is, meg illik is hozzám, de kipróbálnék valami újat.

Ilyen olíva tónusú bőröm van, vagyis, ha nem ér sok nap, hónapokig, akkor se tűnök sápadtnak, és barnás-zöldes szemem.

Szőke és fekete nem szeretnék lenni. Előbbi azért nem, mert már így is néha kazalszerű a hajam+ronda lenne a kontrasztos lenövés, utóbbi meg szimplán nem tetszik annyira.

Vörösből nem a természetes árnyalatok tetszenek, hanem a lilásabbak, pl mahagóni, padlizsán, málna szín.

Ruhák tekintetében szeretek kísérletezni élénkebb színekkel, bár sokszor csak szürkét meg feketét hordok. Nem vagyok egy központi ember az osztályban, de szívesen dumálok bárkivel, aki épp odajön hozzám.

Ti ezek alapján milyen színt ajánlanátok nekem?



2020. júl. 16. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok app van, ami segít neked ebben.


L'Oreal Style My Hair

ModiFace Hair Colour App

Hairstyle Try On

Hairstyle Makeover

Hair Zapp

2020. júl. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. júl. 16. 17:30
 3/6 A kérdező kommentje:
bocsi, de ezek az appok nekem nem segítenek. Nagyon lassúak, és béna is vagyok 😔
2020. júl. 16. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha meleg tónusú a bőröd akkor inkább a meleg vörösek állnak jól. A felsoroltak közül a mahagóni az ami meleg. De ajánlom előbb a tasakos színezőket amik 4-8 mosással kikopnak. A rossmann ban tudsz venni. Van a johanna, palette, stb. Meg 100-as boltokban is szétnézhetsz, ott is vannak. Ezekhez nem kell oxi, csak hajmosás után felviszed, hatóidő után leöblíted.
2020. júl. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Kipróbálod. Ha nem tetszik, akkor nullásgéppel megszabadulhatsz tőle.
2020. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

először kimosható festékkel próbáld

meg.

2020. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!