Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nekem illene a...

Szerintetek nekem illene a vörös haj?

Figyelt kérdés
Szóval terhesség után beszeretném festeni vörösre a hajam. Szerintetek? És milyen vörös? Kép rólam: [link]

2018. aug. 21. 17:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Szeeintem nem a te szined lenne.

Ezzel a hajszinnel nagyon gyonyoru vagy,es a voros amugy is eleg intenziv szin,nehez lenne kiszedni is.

Es oregitene is.

2018. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem állna jól szerintem. A szőke elmegy, de szerintem világos barna állna a legjobban.
2018. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Sokkal jobban illik hozzád a szőke,az arckaraktered és a küllemed is ezt kívánja,gyönyörű vagy így is. :*
2018. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se állna jól. Érdekes amúgy, mert az adottságaid alapján simán rámondanám hogy igen de így képen ha rádképzelem nagyon természetellenesnek hatna szerintem. A jelenlegi hajszíned nagyon jól áll. Esetleg még hamvas sötétszőkével tudlak elképzelni
2018. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem passzolna hozzád.


Hacsak nem valami hamvas-sötétebb vörös, de semmiképpen sem tűzvörös. :)



De szerintem ez a szőke tök jó.

2018. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Vagy ha vörös, akkor ilyesmi:


[link]

2018. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem illene hozzád. Viszont ezzel a szőkével nagyon szép vagy. Én inkább valami nagyon világos barnát tudnék elképzelni de vöröset semmiképp sem. Ráadásul ha meggondolod magad nagyon macerás lesz eltüntetni.
2018. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem illene annyira hozzád a vörös szín,ez a szőke viszont iszonyat jól áll,mit meg nem adnék ilyen színért.Gyönyörű kismama vagy!☺️🤰🏼
2018. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Neked a hideg színek àllnak jól, már ez a narancssárga felső se jó ötlet.

Egyébként ilyen drasztikus váltás előtt érdemes virtuális frizurapróbán megnézni, hogy melyik szín áll jól. Utàna is inkább egy könnyen kimosható hajszínező, ami nyom nélkül kijön.

Pl ilyen:



[link]


Ez az élénk, sötét vörös, vagy egy vöröses barna még akár jó is lehet.

De arra készülj, hogy komplett ruhatárcsere lesz a vége, ha ilyen drasztikusan változtatsz színt.

2018. aug. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, a szőke minden árnyalata illik, azt hiszem már az összeset kiprőbáltam, és hát alapból szőke vagyok, szal a lenövéssel sincs gondom. Csak valahogy hiányzik a változás. :D Én rézvörösre gondoltam, de hát nem tudom szeretem a szőkét,mindenki így szokott már meg,de olyan szép a vörös :D
2018. aug. 22. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!