Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus pattanások ellen?

Kozmetikus pattanások ellen?

Figyelt kérdés

Igazából mindig van az arcomon pár pattanás és ami mégrosszabb, hogy tele van pattanás utáni hegekkel :(

már mindent próbáltam, bőrgyógyászt, arcradírt, krémeket... mindent, kivéve a kozmetikust.


vagyis egyszer voltam, de nem láttam gyors változást úgyhogy nem is mentem többet...

De arra gondoltam, megpróbálom megint...hátha..


Nektek mi a véleményetek? tapasztalatok...?


2010. aug. 3. 00:11
 1/9 A kérdező kommentje:
18\F
2010. aug. 3. 00:22
 2/9 anonim ***** válasza:
hát azt sajna a kozmetikus sem tudja eltüntetni. Max ha kinyomná, lekezelné valamivel, dehát a serdülő pattanásokat nem ajánlatos kinyomkodni mer ottmaradhat a helye. asszem...
2010. aug. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bőrcsiszolás segít rajta. Ezen kívül van még rengeteg olyan kezelés amivel ellehet tüntetni a hegeket.Ebből is több féle van pl:mikrodermabráziót,mélyhámlasztást,bőrcsiszolás ez sokkal olcsóbb 3500 ft . De ez attól is függ, h milyen hegek, pattanások vannak az arcodon, na meg persze attól is, h a kozmetikus milyet vállal mert sajnos manapság ritka az aki mindegyiket csinálja.De ha ezeket beírod a googlebe akkor ott utána tudsz olvasni.
2010. aug. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
persze, tinipattanás megmarad, hogyne. nem látszik egy se nekem. se ismerőseimnek. valószínűleg akinél voltál kozmetikus nem éppen a leghozzáértőbb volt. keress fel másikat, mond el mi a problémád, ez a dolguk, megoldják.
2010. aug. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
dermaroller kezelés eltünteti!!!!
2010. aug. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kezeléstől senki ne várjon gyönyörű bőrt!Nekem van olyan vendégem aki 3 hetente jön.Kitisztítom a számára legjobb terméket ajánlom étrendjéhez,életviteléhez.Aki nem össze-vissza nyomkodja nem lesz heg utánna!Ha már megvan akkor az előttem felsorolt lehetőségek segítenek,amiért én pontozom is a választ!Egyet tudok ajánlani,ha a kezelés alatt szétnézel,nem fertőtlenít azonnal vagy esetleg nagyon fáj,akkor keress másik kozmetikust!
2010. aug. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2010. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hmm tetszik ez a dermaroller dolog, ezt itthon is tudnám használni vagy csak kozmetikus csinálhatja?
2010. aug. 3. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Valoszinu a pubertaskor befejezodesevel kinovod ezeket a pattanasokat. Ha horoinalis valtozasok okozzak, akkor a kozmetikus sem tud mit kezdeni veluk azon kivul, hogy kitisztitja oket. Viszont nagyon fontos a taplalkozas szerepe. Ha nem fogyasztasz eleg folyadekot (vizet, nem cukros uditoket!), vagy nem eszel eleg rostban gazdag etelt, akkor a tested meregtelenitese sem lesz megfelelo, igy a pattanasok is tovabb megmaradnak.

Vegyel 100%-os teafaoljat, higitsd vizzel es fultisztito palcikara cseppentve naponta ecseteld a pattanasaidat. Otthon ne nyomkodd.

2011. márc. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!