Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus után sárga pattanás...

Kozmetikus után sárga pattanások normáisak?

Figyelt kérdés
2 napja voltam arctiszításon,és lett egy csomo olyan sárga fejű pattanás a bőrömön.Miért van ez? Nem tisztítja ki rendesen?
2010. ápr. 3. 08:46
 1/5 anonim válasza:
Valami szennyeződés került a bőrödre és begyulladtak a sebek. Ha egyébként ügyes és megbízható a kozmetikus, akkor menj vissza hozzá, és mutasd meg, ha most voltál nála először, akkor keress fel egy másikat. Ha sok és csúnya ilyen pattanásod lett akkor gondolkozz el, hogy bőrgyászhoz menj...
2010. ápr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mondjuk ezek sztem nem gyulladt sebek,hanem rendes kinyomható pattanások:S lehet felhívom,és rákérdezek nála.már régebb óta járok hozzá,de voltam már több kozmetikusnál,és ot nem volt ilyen panaszom.
2010. ápr. 3. 11:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is 2 napja voltam,de nekem már egész szépen elmúltak a pirosságok.Csak 1db gyulladt be sárga fejűre.Azt javaslom hagyd őket békén még úgyis van a szünetből 3 nap,a végére szépen meg fognak gyógyulni,viszont ha nyomkodni kezded csak rondább lesz.
2010. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tisztította ki rendesen.Válassz más kozmetikust szerintem,elkapkodta.Arctisztítás után 2 napra épp ellenkezőleg,javulnia kellene.
2010. ápr. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:(((

azóta már nyomkodtam is:D:D:(

nemtom mi lesz,lehet kozmetikust kell ,h váltsak

köszi a válaszokat:)

2010. ápr. 4. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!