Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valamit tudtok,a töredezett...

Valamit tudtok,a töredezett hajvégekre?

Figyelt kérdés

Nagyon elvan törve a hajam vége,de nem akarok menni fodrászhoz mert nem rég voltam.

Nem tudom miért törik ennyire gyorsan.

Valamit tudtok ami segíti ezt helyre hozni,esetleg táplálja?

Ha valami jó házi praktikát tudtok,kimondottan hajvégre,azt nyugodtan leírhatjátok!

Nagyon szépen köszönöm!!:)


2020. júl. 18. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezen csak az segít, ha a fodrász visszavág belőle kicsit.
2020. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz fodrászhoz menni, hogy a hajvégeket le tudjátok vágni. Megkéred vagy a párodat, vagy anyukádat hogy vágjanak le belőle.

Nem tudom, hogy szoktad-e vasalni a hajad, ha igen, azt most hanyagold. Mennyi vitamint szoktál bevinni? Nézz utána, hogy milyen vitamin szükséges az egészséges hajhoz, pl. A-vitamin.

2020. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem szoktam vasalni,és nem is használok semmilyen hőt ehhez.

Nagyon ritkán alkalom adtám vasalom,max 2-3 havonta egyszer.

2020. júl. 18. 20:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én ezt rendeltem fél éve körülbelül oriflame-ből. (Általában minden 2. vagy 3. katalógusban 999 Ft.)

Hajmosás előtt pár órával bekenem a hajvégeimet, nem szívódik bele a hajba teljesen, úgyhogy fontos,hogy hajmosás előtt kend, különben olyan, mintha zsíros lenne a hajad, nagyon gáz,ha sietned kell valahova, én legelőször megjártam vele :D

Tudni kell rólam, hogy naponta vasalom a hajam és nagyon nagyon törött volt és alig nőtt, viszont amióta ezt használom nagyon szép, selymes, fényes és rengeteget nő :) Havonta vágatok már belőle a párommal így, mert már túl nőtte magát az elért célomon :D


23L

2020. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!