Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlatok a száraz hajvége...

Mit ajánlatok a száraz hajvégekre?

Figyelt kérdés
Használok haj olajat is és ricinus olajat is. Nagyon vigyázok a hajamra mivel novesztem ,de nagyon száraz a hajam már egy csomo mindent kiprobáltam ,de nem segített :/

2014. márc. 25. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Fú hát én nekem is olyan volt... nekem a hajolaj segített.. de abból sem tettem sokat, mert zsíros volt a hajam tőle utánna. nekem ez segített... egyből másabb lett a hajam tőle 1 használattól.. ha száraz, szerintem vágj belőle !!
2014. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már vágattam le belole ,de semmi :S 2hete vágattam ,de most ugyan olyan száraz pedig nem szárítom a hajam nem is vasalom se nem gondorítem :/
2014. márc. 25. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Ne használj sampont. Balzsammal hajat mosva is tiszta lesz a hajad, és nem szárít mint a samponok. Ha nem túl egészségesen étkezel akkor szedj multivitamint vagy hajvitamint. Igyál több vizet. Kókuszolajat használj, a ricinus nem jó hajra.
2014. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a problémám, de könnyen megoldást lehet rá találni:) Először is vágj a hajadból, mert a sprőd haj nem fog nőni,csak törni, mert már el van így is szálkásodva, ezért sprőd. Ha te már vágtál, akkor túl vagy az első lépésen. Sokszor sem szabad vágni, mert az is töri. Használj olajat/olajakat. Én ricinust és kókuszolajat használok felváltva, vagy együtt. Szedj vitamint főként E-t, de az A és B is jó, vagy szedj külön hajra valót (nekem a Biovanne PLUS[ a szimpla Biovanne nem] és a Dm-ből az omega-3 kapszula és a Haar vital komplex jött be). A haj végeimre, meg naponta, 2 naponta kenek kókuszolajat, de persze nagyon keveset szabad rá tenni, mert zsírosnak tűnhet. Amikor sprőd volt a hajam balzsamot használtam a végére. Az olaj és a balzsam együtt nagyon puhává varázsolta, és egy féléve nem kellett vágatnom:) Gondolom az étkezés is sokat számít, arról nincs tapasztalatalom, mert nem iszok sokat sajnos naponta és nem is étkezem túlzottan egészségesen. Vigyázz arra, hogy ne hord szorosan begumizva a hajad. Ne használj 70 féle sampont,balzsamot,kondicionálót,szérumot anyám kínját a hajadra, mert a sok kemikália sem tesz jót. Remélem segítettem:)
2014. ápr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!