Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajfesték márka a...

Melyik hajfesték márka a "legkíméletesebb" a hajhoz? Illetve melyik fajtát ajánlanátok sötétebb barnának (ami nem lesz fekete)?

Figyelt kérdés

Garnierrel van most festve a hajam étcsokival, alul pedig szintén garnier csak rubin színűvel, de az étcsoki meglehetősen feketére fogta. Sötétebb barnára szerettem volna...


Egyik kérdésem, hogy hullott e valakinek a haja a Garnier hajfestéktől? Nekem korábban hullott már jobban mint kellene, de egy időre javult a dolog... Most megint nagyon jön marékszámra és nem tudom van e köze hozzá. Fél éve festem ezzel a márkájú festékkel, de az utóbbi 2 hónapban tapasztaltam, hogy ismét elkezdett és nagyon hullani... A szoba is tele van a hajammal.


Másik kérdésem az lenne, hogy szép barna színű hajfestéket keresnék, ami passzolna a majdnem feketére sikerült étcsokihoz, mert leakarom cserélni, de sokkal világosabbal nagy lenne a kontraszt a lenövés befestésénél. Valamilyen szép sötétebbszerű barnát keresnék, amiben nincs vörös árnyalat.

Képet is mutathattok, hogy felkenve milyen a hajon, mert a legnagyobb bajom, hogy a dobozon lévő szín meg a valóság legtöbbször nagyon eltér. Ezért is fürödtem be az étcsokival.


Köszönöm mindenkinek a választ! :)



2020. júl. 19. 22:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!