Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet a legkíméletesebben...

Hogy lehet a legkíméletesebben megszabadulni a sötét hajfestéktől?

Figyelt kérdés
A hajam évekig fekete volt,gyönyörű hátközépig érő, de a fülembe ültették a bogarat,hogy a természetes a legszebb. Fél évig volt gyötörve a hajam, melír, szívatás, radírozás, festés, ami kell, és teljesen letört a vállamig. Elegem lett, befestettem sötétszőkére, hogy az majd hasonlít az eredeti hajszínemre, hát az eredmény ismét majdnem fekete lett. Csak foltosan. Erre került csokibarna, hogy elfedje a foltokat. Szeretném lenöveszteni, de túl nagy a kontraszt a sötét és az eredeti hajam közt. Járt már valaki így vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?!
2010. aug. 23. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
egy jó fodrász a megoldás :D
2010. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát csak 4 jó fodrásznál voltam végül is, az egyik letörte, a másik horribilis pénzért nem csinált semmit,stb...
2010. aug. 23. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én történetem szinte ugyanez. Nekem a természetes hajam középszőke, 15 éves koromtól melíroztattam úgy 21 éves koromig. Eredetileg nagyon erős hajam volt, de a pár év alatt eléggé megtört szegény, így ezért (valamint azért, mert belebolondultam a sötét hajba) elkezdtem festetni sötétbarnára, ami ugye fekete lett. Ezt úgy 2 évig, meg is nőtt és ki is fényesedett a hajam szépen, de rájöttem, hogy a sötét nem nekem való. Öregít, másnak se tetszik úgy, túl sok embernek van és ugye 2 hetente kellett utánfesteni, mert nem volt túl esztétikus a szőke hajtő... Így elkezdtem otthon, házilag "szivatgatni", de soha nem jött le egyenletesen, így mindig visszafestettem. Egyszer viszont annyira túlzásba vittem, hogy csak azt vettem észre, mállik a hajam. Eléggé besz*rtam, elmenhtem korzóba fodrászkellékeshez, vettem színlehúzót és megcsináltattam fodrásszal. Mondanom sem kell, fele letört a hajamnak, másik fele pedig olyan fényletelen volt, mint egy 500 éves, korhadt fa, sírtam is rendesen. Tehát leszívták és befestették középszőkére. Két hét múlva ezt még beszíneztem Castinggal (sötétszőkére), mert ugye ledobta a színt Szineztem még párszor, majd abbahagytam mindent. Utolsó művelet óta eltelt egy év és már elég szép a hajam. Szerencsém van, gyorsan nő. De fodrászom szerint még vagy 3 év, mire teljesen jó lesz. Így jártam, hülye voltam, de tanultam belelő. Mostmár maradnék természetes, ha lehet. :))
2010. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú hát tényleg nagyon hasonló a történet, melír, barna festék,abból fekete, otthoni szarakodás, letört, fénytelen, egészségtelen haj. Neked annyival jobb,hogy egy évvel előrébb vagy... Én már ezt a majdnem feketét nem merem újra leszívatni, bár szeretném én is a sötét szőke hajamat visszakapni... Valahogy.... Minden esetre köszi, nagyon hasznos volt a válaszod, remélem én is tudok ilyen kitartó lenni,mint Te!
2010. aug. 24. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!