Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb tusfürdő :...

Melyik a jobb tusfürdő : amelyik habzik, vagy amelyik nem habzik?

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
A tisztítóhatás nem a habzás mértékétől függ, ha erre vagy kíváncsi.
2020. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A habzáshoz asszociáljuk a tisztaságot.

De a funkciójuk, tehát a tisztítás ehhez nem köthető.

2020. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem amelyik habzik.
2020. júl. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Melyik a jobb?

Amelyik jobban habzik, abban több olyan anyag van, ami irritálhatja bőrt (pl.SLS).

A kevésbé habzó tusfürdők is megfelelően tisztítanak, de azok jobbak érzékeny bőrhöz, kevésbé erős kemikáliák vannak benne, gyakran több a természetes anyag tartalma,kevesebbek benne azok az anyagok amik irritációt válthatnak ki.

A természetes anyagokból készült 'mindenmentes' tusfürdők, samponok alig habzanak, de ettől még azonos a tisztító hatásuk.

2020. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem érzékeny, száraz bőröm van és azok a tusfürdők, amik nagyon habzanak, eléggé ki tudják szárítani. Amiket használok és nekem jók, azok alig habzanak, de ennek ellenére ugyanúgy tisztít. Akinek nincs ilyen problémája, annak teljesen mindegy, használja amit ő jobban szeret, de mindegyik típus tisztít, nem csak a habzó.
2020. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!