Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Újabbul már kevesebb a hajamba...

Újabbul már kevesebb a hajamban a (göndör) hullám. Milyen termékkel segíthetnék rá?

Figyelt kérdés

Hullámos és göndör közötti hajam van. Nem festetem, nem vasalom, nem szárítom hajszárítóval, lapockámig ér.

Bocsi a hülye fogalmazásért.


2010. aug. 3. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Göndörítő hajhabokkal a göndörödésre rá tudsz segíteni. Most azt nem tudom megmondani,hogy milyet vegyél,mert attól függ,hogy melyik válik be, de nem mindig az a legjobb ami a legdrágább,szóval az olcsóbb is megteszi szerintem.:)
2010. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2010. aug. 4. 23:24
 3/7 anonim válasza:
Nekem is ilyen típusú a hajam. Én hajhabot használok. taftot ilyen zöld színű. Nekem ez bevált.
2010. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy barátnőm nekem is Taft powert ajánlott, láttam is a hatását az ő haján. Egyébként sokszor fésülöd a hajad?
2010. aug. 6. 00:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem hullámos a hajam. Ha éppen göndören szeretném hordani, akkor ezt teszem: mosás után nem fésülöm, nem dörgölöm a törölközővel, csak becsavarom és hagyom hogy kicsit szárazabb legyen; utána teszek rá göndör hajra való Taftot; majd előre hajtom a fejem és úgy szárítom a hajam, s közben a hajamat a fejemhez nyomkodom, mert úgy szebbek lesznek a loknik.

Én nem nagyon szoktam fésülni amikor göndören hagyom, mert akkor csak szénaboglya lesz. Ha nem úgy áll, akkor kicsit bevizezem és megigazgatom. Ennyi.

Anyum és én is így csináljuk, nekünk beválik. :)

20L

2010. aug. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor én is megpróbálok technikát váltani. Bár én igazából nagyon sokszor fésülködöm, szeretem, ha nem kócos...
2010. aug. 6. 14:25
 7/7 anonim ***** válasza:

A göndör hajnál amúgy sem ajánlják a gyakori fésülködést. Most nem azt mondom, hogy az ember nézzen úgy ki, mint a szénaboglya, de nekem a fésüléstől csak teljesen szétesik. Egyszer megéri kipróbálni. :)

Előző 20L

2010. aug. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!