Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném, ha v. ki megírná...

Szeretném, ha v. ki megírná nekem, hogy göndör hajból lehet-e emo-s frizurát készíteni? Vagy hogyan is hívják. Feltupírozott hajat?

Figyelt kérdés

Nagyon göndör a hajam. Nem vagyok se emo, se depressziós!! A hajforma tetszik, de nagyon! Megnéztem videón, hogy készítik el, de sajnos amilyen göndör hajam van, arról nem találtam videót.

Elsőnek az írjon, akinek göndör haja van, és van efelől tapasztalata! Bohóckodók kíméljenek!


2011. nov. 7. 08:53
 1/2 anonim válasza:

Nos, nekem nem teljesen göndör a hajam, inkább hullámos.

Sokat kell vasalni, ami nem tesz jót a hajnak..emiatt is tudom néha utálni (: főleg, hogy hasonló fazonú a hajam, mint némely rövidhajú scene emberkének. Én személy szerint utálom vasalni. Ha van türelmed, akkor biztosan ki tudsz hozni valamit a göndör hajból ;)

2011. dec. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Esetleg ez? Mert ez is olyan emo-szerű, de göndören. Amúgy én is olyant akarok, amilyet mondasz, csak nekem hullámos hajam van, és ha kivasalom is csak rövid ideig marad egyenes...:/


[link]

2012. jan. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!