Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet tartósra megcsiná...

Hogyan lehet tartósra megcsinálni a hajat?

Figyelt kérdés

A zsele, wax mar elegge idejetmult dolog, meg nem is nez ki jol hogy fenylik, csillog a haj... de akkor hogyan lehet tartos format csinalni megis? Valaki azt mondta hogy meg kell mosni, beallitani a format es ugy megszaritani. De ez nem valami tartos, eleg hamar lelaposodik foleg ha atoltozik az ember pl.


Koszi elore is



2020. júl. 21. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem például a Hajhab segített ebben a problémában. Próbáld ki hátha neked is be válik.
2020. júl. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos még a vitaminos hajpakolás sem ér annyit, mint azelőtt.


Azt javasolnám, hogy fáradj el egy gyógyszertárba, érdeklődd meg, hogy mikor van ingyenes hajvizsgálat.


Arra viszont számíts, hogy MÉREGDRÁGA kezeléseket akarnak majd eladni! (Ezért is mondtam le arról, hogy még egyszer ellátogassak ilyen helyekre.)


Vitaminhiánya a hajnak nemcsak a nem megfelelő mennyiségű és minőségű tápanyaghiánytól lehet, hanem az időjárási viszontagságoktól. Pl. túl erős napsugárzás hosszabb időn át. Árnyék pedig szinte nincs...


Én első körben dietetikushoz fáradnék el, aki SZEMÉLYRE SZABOTT ÉLETMÓDTANÁCSOKKAL is szolgálhat... TB alapon bármelyik kórház belgyógyászati részlegének környékén kell, hogy legyen ilyen típusú szakrendelés.

2020. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!