Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt nő le a...

Mennyi idő alatt nő le a szőkített hajam?

Figyelt kérdés

Helló.

Nemrég beszőkítettem a hajam így szőke lettem de pár hét eltelt és már látom, hogy lenő de ez nem gond mivel vágyom vissza az eredeti hajamra, sokáig festegettem így nem is emlékszem az eredeti hajszínemre :D. A hajam jól bírta a festékeket idáig, míg a fejbőröm picit sebes lett, így eldöntöttem maradok a saját hajszínemnél. Jelenleg nagyon gyorsan nő, bár nem tudom mennyit nő a haj átlagosan de ja lehet már a barnámat látni alatta. Lehet kicsit sok vagy erősebb hp-oxidot használt a fodrász vagy tovább hagyta rajta, nem lényeg már elmúlt a sebesség csak érdekes, mert korűbban semmi ilyen nem volt nálam. bocs a regényért :D.



2020. júl. 23. 03:23
 1/2 vantel ***** válasza:
6 hónap
2020. júl. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
1-2 hónap alatt már lenő annyira, hogy levághasd a festett részt, és maradjon is valamennyi hajad, immár természetes színben.
2020. júl. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!