Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindig, miután fürdök, nagyon...

Mindig, miután fürdök, nagyon durván kivörösödnek a striáim. Mit csináljak??

Figyelt kérdés
Mindig bekenem utána valamilyen nyugtatókrémmel, de nagyon aggódom, hogy mitől vörösödik be. Alapból is látható, de inkább csak halványacskás lilásrózsaszínű. Belső combomon van, ha ez bármit hozzátesz, bár nem hiszem😅

2020. júl. 23. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl forró a víz?
2020. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, mert amikor először észrevettem, akkor éppen elég forró vízben fürödtem, de tegnap meg szimpla langyos vízben:( Szóval nem tudom, mihez lehet köze:(
2020. júl. 23. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Furdes utan nem baj, ha kivorosodik, biztos a verkeringes pezseg, ami meg jot tesz. Ettol nem lesz rosszabb, ha kesobb elmulik.
2020. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Heghez hasonló lehet a stria is, bár nekem nincs, a régi sérüléseimből maradt hegeimen észrevettem, hogy változtatják a színüket, van amikor teljesen azonosak a bőrömmel, van amikor meg sötét lilásak... Szerintem teljesen normális, a bőr részei, a bőröd is pirosodik/lilul néha. :D
2020. júl. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!