Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi hajfestés, barnáról más...

Férfi hajfestés, barnáról más színre?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok és gondolkodtam rajta hogy befesteném a hajam feketére vagy esetleg valamilyen vörösre (inkább sötétebb vörösre, mint világosra), ami azért még természetesnek tud hatni.


Alapestben sötétebb barna hajam van bár elég fakó egyébként a színe.


Szerintetek a fent említett színek jól tudnak állni egy pasin?

Válaszokat köszönöm!



2020. júl. 25. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen szín jól tud állni bármilyen nemű emberen. Nem attól függ, hogy pasi, vagy nem pasi, hanem, hogy milyen a szeme színe, a bőrtónusa, az illető stílusa.
2020. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen. Én is hasonlóan gondoltam. Nekem zöldes-barna szemem van és inkább a zöld dominál benne.

Megkérdeztem pár embert ők is hasonlóan reagáltak és elsősorban a barna vagy a szőke néhány árnyalatát ajánlották.

2020. júl. 29. 08:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Uhh ha olyan szinu a szemed en a szokere vagy a feketére voksolok 😍
2020. júl. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Zöld
2020. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Feketére gondoltam én is, legalábbis ha tényleg jól állna vagy valamilyen sötét szőke. Szerintem csak a vörös haj az ami felejtős mert az nem állna annyira jól.
2020. júl. 29. 22:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ha küldesz privát kepet megtudom mondani melyik illene az arcodhoz
2020. júl. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Küldtem
2020. júl. 30. 11:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Naa es milyenre festetted igy vegul,kivancsi vagyok🤪?
2021. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8-as


Hát lassan 1 év telt el, ez idő alatt több szint is kipróbáltam. Voltam 9-es színmélységű homokszőke, voltam 7-es szinmélységű magahóni vörös, voltam 1-es szinmélységű fekete. Barnából árnyalatból nem festettem a hajam.


Eddigi tapasztalatom alapján a fekete az ami a legjobban állt nekem utána jött a szőke, de a 9-est egy picit világosabb éreztem, lehet a sötét szőke árnyalatok amik igazán jól állnának, de egyelőre maradok a feketénél. :)

2021. jún. 13. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!