Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek leborotváljam a...

Szerintetek leborotváljam a koromhoz képest túl sűrű szakállamat?

Figyelt kérdés

Túl sűrű a szakállam, a nyakamon és az arcomon is. Ami a linkben van fotó annál sokkal sűrűbb a szőröm. Nem győzöm már állandóan borotválni, mert naponta visszanő. Reggel leborotválom, délután már olyan 2-3 mm. Engem ez nagyon zavar, mert jelenleg 10.-es vagyok. Arra gondoltam, hogy ne kelljen mindennap borotválkoznom, esetleg meghagynám, és mondjuk heti 1x borotválkoznék. Szerintetek nem néznének rám furán a fiatalkorom miatt és, hogy ennyire szőrös vagyok? Kérlek segítsetek. Nektek 16-17éves korotokban mekkora szakállatok volt?

Itt a link, pont így néz ki a szakállam, csak a nyakamon sokkal több szőr van.

17/F


[link]


17/F



2020. júl. 27. 22:15
 1/3 anonim válasza:

Nekem viszonylag lassan nő, így 2-3 nap után nagyobb tényleg.

És próbáld ki amúgy hogy milyen amikor 1 hétig megtartod, elvileg ha tovább hagyod meg akkor lehet hogy lelassul a növekedése kicsit. De lehet hogy hülyeség.


A lényeg hogy tapasztald ki amúgy, most vagy ebben a korban hogy mindent is próbálj ki :D

Nekem kecskeszakállam volt bajusszal de eléggé gyenge, nem túl erős ennyi idősen :D


25f

2020. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok ha akarnék se lehetne szakállam. Vannak akiknek jól áll,de én egyből amint nőne(akár bajusz is) egyből borotválom is le. Viszont van olyan osztálytársam aki olyan,mint egy medve annyi szőr elfér az arcán és nohomo,de jól néz ki vele. Kérdezd meg a közeli barátaid.. igazán ők tudják a választ :D . 17/F
2020. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nállunk 11.-ben kezdtek szakállat növeszteni, szóval szerintem nem néznének furcsán, azt döntsd el, hogy jól áll e, vagy tetszik e, mert ha csak lustaságból teszed az igénytelenség.
2020. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!