Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Ti mikor középiskolai...

Fiúk! Ti mikor középiskolai kollégiumba mentetek leborotváltátok a szőrt a péniszetekről?

Figyelt kérdés
2020. júl. 28. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy nőként írok: de minek?


Nem valószínű, hogy mások látni fogják. Még ha függöny nélküli a zuhany, szerintem akkor se kifelé fordulva, mindenkinek közszemléletre téve fogsz fürödni.


Bár, persze, nálunk régebb volt a koliba beavatás gólyáknál. Már nem emlékszem a "játék" nevére, de a lényeg valami olyansmi volt, hogy X-szer kellett a nemi szervet csavarni körbe. Szerintem ha ez az eset fennállna nálatok, akkor se ciki, ha szőrös vagy ott.


Kérdés, neked hogy tetszik. Ha eddig borotváltad, vagy úgy érzed úgy jobban éreznéd magad, akkor nyugodtan szedd le. A párom mesélte, hogy az ők idejükbe az volt a divat, hogy a férfiak ott is csupaszra borotválták magukat, de akik kipattogtak, megvágták magukat, hamar felhagytak a trenddel.

2020. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy mit csinálsz. Sok embernek szőrös a pénisze, ez a nemi érés jele. Ha kinézel 15-nek, és nem vagy gyerekes külsejű, ha leborotválod se fogják azt hinni, hogy fejletlen vagy még. Melegnek se fognak gondolni szerintem, mert manapság sok srác leszedi a barátnője miatt.

Úgyhogy szerintem tégy úgy, ahogy jónak látod, megkövezni nem fognak egyikért sem.

2020. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En kozepsuli elott is borotvaltam. Amugy feltuno volt mert kevesen borotvaltak, de nem mondtaksemmit.
2020. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem borotváltam. A zuhanyzóban láttam, hogy egy-két srác megteszi, de én csak rövidre vágtam, mert különben becsípődött a cipzárba :D


Csak akkor borotváltam le, amikor első barátnőm megbeszélte velem, hogy őt zavarja. Aztán volt olyan csaj is az évek során, aki könyörgött, hozzá ne nyúljak, mert a szőr férfias :)

2020. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
te jó ég, hol tart a világ (pedig én is potom 15 éve voltam csak középiskolás gólya)
2020. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk 9-ben szinte mindenki borotválta már, inkább idősebbeknél volt egy két szőrös, vagy rövidre nyírt
2020. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, mert a szobatársam csak csupaszon szereti szopni.
2020. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!