Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hová teszik a szemüket az...

Hová teszik a szemüket az ilyen fiatal szép Pertafélék, amikor összejönnek egy olyan külsejű emberrel, mint ez a Papp Gergő?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ez a Papp Gergő belsőleg szép, de külsőre olyan, mint egy hajléktalan. Még megérteném, ha adna magára, fodrászoltatna, festené a haját, járna kozmetikushoz és krémezné a bőrét, sportolna, ápolná a szakállát vagy brotválkozna rendesen stb. Nem az alaptestével van a baj, hanem hogy messziről látszik mennyire ápolatlan. Hogy lehet hogy egy ápolt, sminket hazsnűló fiatal nőnek, aki szép ruhákba jár szó szerint egy hajléktalan külsejű pasi kell? Azért idősebb, rendes, beszélgetős pasikban is vannak sármosabb, ápoltabb félék, sármosabbak, divatosabbak, pl. a zsidró tamás (bár én még rajta is tudnék cicomázni), de ez a pap gergő... hát???? Nem igaz, hogy ez a nő nem talált jobbat, még egy sima átlagos pasi is jobban néz ki a saját korosztályából. Szerintetek?

2020. júl. 30. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ötletem sincs kik ezek, gyors google képkeresés alapján tudok válaszolni:

Nincs ezzel a faszival semmi gond, a borosta nekem se tetszik, de azért a hajléktalantól messze van. Amúgy is mindenkinek más tetszik, nem értem miért ennyire fontos hogy valami random nő összejött valami random férfival.

2020. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Google fotók alapján nem igénytelen a csávó. Borostás, ennyi. Sokan azok. Azért férfiaknál a hajfestés, arckrémezés(mellesleg honnan tudod, hogy nem használ?) nem elterjedt. A legtöbb nő sem szereti, ha egy férfi ilyeneket használ. Sőt, Magyarországon még a nők sem feltétlen fordítanak figyelmet az arcápolásra.

Amíg valaki fürdik, áplja a fogait, és tiszta ruhákban jár, addig nem igénytelen. Szép is lenne, ha az öregség(ősz haj, ráncok) annak számítana!

2020. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Halottam már, hogy le meleg-bohém-művészlélekezték! Lehet benne valami! Kissé túlfűtött a figura! Úgy néz ki, mint egy korosodó trendi csöves! Mindemellé elég bunkó, törtető a stílusa, amivel a kollégáit nyomja le szerintem! Jót tenne neki a kispad! Szerintem a Petrája már nincs meg! Valahogy csend van, az Instáján se nagyon aktív ez ügyben! Esetleg én maradtam le valamiről? Nálam ott vágta el magát, amikor egy 17 éves kapcsolatot vágott a kukába! Szerintem magát is vágta vele együtt!
2021. szept. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!