Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! (15+) Tetszene egy...

Fiúk! (15+) Tetszene egy ilyen stílusú lány? Összejönnétek vele? (többi lent) Kort/nemet írjatok és hogy esetleg ti milyen stílust képviseltek, ja és indoklást.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nemcsak a külsőn múlik, de pl. szívesen megismernétek egy ilyen lányt?

1, zenekaros póló, szegecses short, térdzokni, tornacipő, karkötők, nyakláncok, kendő és színes csíkos haj

Szoktam még tüll szoknyát hordani, platformos cipőt, térdig érő bakancsot (persze nem nyáron), stb.

Itt, gyk.-en szoktam látni, hogy azt mondják, hogy ez már tucat, de én elég kevés ilyet látok rohangálni az utcán.

Egyébként én tényleg nagyon szeretem a rock zenét és az életem része, bármit is gondoltok majd ez alapján, csak mellette azért szeretnék lány maradni, már ha értitek, hogy értem. 16/L

Ha van ötletetek, hogy mi illene még ehhez a stílushoz, írjátok le nyugodtan.:)

Nagyon köszönöm!



2014. júl. 3. 16:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

wow igazi rocker vagy, respect neked, hogy kimered mutatni :D én is rocker vagyok de én nem igazán öltözködök úgy :) amúgy a suliban van egy rocker csaj, és tök jól kombinál, mert legtöbbször zenekaros felsőket hord, és hozzá csőgatyát szokott felvenni meg tök jó bakancsot és közben közben ugyanolyan lányos marad, mint azok, akik miniszoknyában rohangálnak meg magassarkúban

amúgy én lány vagyok, de remélem nem baj, hogy írtam :) 17/L

2014. júl. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%

Nem. Nem.

Nálam bukó az ilyen bohóc stílus.

2014. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm és egyáltalán nem baj, örülök neki!:)

Én így érzem jól magam, egy kis önbizalmat is ad, és szeretem így is kifejezni magam, meg tetszenek is ezek a cuccok, nagyon. Csak olykor azért belegondolok, hogy a fiúknak ez milyennek tűnhet, főleg a hasonló stílus képviselőinek, és ez érdekelne.:)

2014. júl. 3. 17:29
 4/21 anonim ***** válasza:

hát engem az érdekelne, milyen a személyiséged

a ruhád max taszíthatna, de amit leírtál azzal nincs baj

2014. júl. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy a személyiség dönt, de hamarabb nézünk meg valakit minthogy beszélgetni/ismerkedni kezdjünk. És a külsőn dől el hogy odamegyünk-e valakihez vagy sem. Igazából az érdekelne hogy milyen típusú fiúkat vonzana egy ilyen stílusú lány? Azért remélem van olyan...
2014. júl. 3. 23:48
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

én úgy vagyok vele, ha ránézésre nem vagy csúnya, vagy nagyon extrám mit tudom én ruházkodás terén, vagy nincs rajtad fél tonna piercing meg nem vagy összetetoválva, és mondjuk helyes az arcod akkor bármit felvehetsz, nem az fog számítani

az fog számítani milyen ember vagy


remélem érthető


van előre szűrés, de az nem dönt el nálam semmit

2014. júl. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Rendben. és köszönöm a választ:)

Légyszi kort és nemet írjatok, meg esetleg stílust, mert az is érdekelne.

2014. júl. 4. 00:22
 8/21 anonim ***** válasza:

egyébként a rocker lányok általában rocker fiúkkal járnak. Legalábbis én ezt vettem észre az ismerőseim körében :)

első válaszoló voltam

2014. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Az a véleményem ami a hatodik hozzászólónak.

Én is szeretem a gitáros zenét:)

F/30

2014. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, akik hasonló stílust képviselnek s megpillantanak téged, azoknak istennő vagy. *.* 20/F :)
2014. júl. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!