Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, vékonyszálú hajra jó...

Száraz, vékonyszálú hajra jó kombináció a Bánfi sampon+Bánfi hajszesz+argánolaj?

Figyelt kérdés

2020. júl. 30. 15:04
 1/3 Lena7 ***** válasza:

Nekem a száraz és szintén vékonyszálú hajamnak kallos-os hajpakolás segített.


Már az 1 használat után látszott az eredmény. 1 hét alatt rendbehozta a hajamat. (Pedig már elötte nagyon sok mindent kipróbáltam)


Amióta ezt használom, azóta nem is zsírosodik annyira a hajam.


Bocsi, viszont bánfi termékeket még nem próbáltam, viszont remélem sikerül vissza állítanod a hajad állapotát :)

2020. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Növeszteni is szeretném, innen jött a hajszesz. :) Az argánolajról meg sok jót olvastam. Van egy tejproteines hajpakoló krémem a Kallostól, de nekem nem volt az igazi. Lehet csak Bánfival együtt nem, az sokaknak szárítja a haját tudomásom szerint. :)
2020. júl. 30. 15:23
 3/3 Lena7 ***** válasza:

Egyszerre nem szabad két külön terméket használni. Én azért vettem hajpakolást, mert párszor begöndörítettem az amúgy is vékony hajam és szőrnyű lett. (Pókhálós)


Aztán vettem rá 1 kallos-os hajpakolást, ami festett hajra van (nekem nincsen festve a hajam, de pont beakartam.festet i szóval.megvettem)


Nekem bevált.


Amit még hallottam, hogy jó száraz hajra, az a tojás meg a sőr, viszont nekem semelyik sem vált be.


Ha majd beválik neked ez a márka, akkor majd kérlek írd meg nekem.


Addig is hajrá :)

2020. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!