Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, hogy a hagymalé jó...

Igaz, hogy a hagymalé jó barna pigmentfoltok ellen? Hol lehet beszerezni? Vagy ha nem, akkor mi használ?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat lécci írjatok ha van, és hogy mi vált be!

2016. júl. 11. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Patikában lehet kapni krémeket.

A hagymaléről én még nem hallottam, de nyilván hagymát bárhol kapsz, kipróbálhatod, csak napokig bűzleni fogsz tőle. Nem túl nyerő szerintem.

2016. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hagyma nem jó pigmentfoltra.Vannak krémek amiket erre fejlesztettek ki.
2016. júl. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A hagyma levet nem könnyű beszerezni, ugyanis megtévesztően más formát vesz fel. Elrejtőzik egy gömbölyű, kerek szerű (ám sokszor ovális, vagy más alakú - ami eleve megzavarhatja az embert) izében, amit a legtöbben csak úgy ismernek, hogy hagyma.


Félelmetes, de ott van belül, a héj alatt a hagyma lé.


Úgy tudod rávenni, hogy előadja magát, megmutatkozzék, hogy kegyetlenül összevágod, és még robotgéppel is adsz neki, majd egy szűrőn keresztül kinyomkodod.


Igaz, hogy így nem kapsz hozzá drágán tubust, viszont biztos lehetsz benne, hogy 100 forint/kilós áron, és 5 perc munkával valódi hagyma leved lesz.


Pigmentfoltra talán jó, most tesztelem, de 4 éve az orromon levő pattanásszerű izé nyomtalanul eltűnt (igaz, használtam mellé almaecetet...ecetet rá, ecetet rá).

2017. ápr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!