Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran mossak hajat?

Milyen gyakran mossak hajat?

Figyelt kérdés
Használok hajlakkot, nem is keveset, tisztában vagyok ennek a pro, illetve kontra hatásaival is, mégis kíváncsi vagyok, hogy hány naponta mossak hajat? Sajnos az, hogy minden nap megmosom nem opció, de az, hogy két naponta, talán megoldható. 45/F

2020. aug. 1. 01:10
 1/4 anonim válasza:
Két naponta.
2020. aug. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Egy héten egyszer kétszer normál esetben de ha hajlakkot használsz akkor többször csak akkor meg roncsolódik a hajad
2020. aug. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ketnaponta. Mondjuk ha rovid haju ferfi lennek, minden nap megmosnam, nem ertem, mi olyan bonyolult rajta.

Hosszuhaju nokent is megmosnam szivesen minden nap, csak senkinek nincs ideje minden nap egy orat hajmosassal / formazassal tolteni, igy marad a haromnaponta.

2020. aug. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindennap megmosom 14 éves korom óta. F/43.
2021. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!