Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestékkel lehet/szabad...

Hajfestékkel lehet/szabad festett hajat világosítani?

Figyelt kérdés

Egy fél évvel ezelőtt középbarnára festettem a hajam. Most viszont meguntam és szeretnék egy kis változást. A világos szőke nagyon megtetszett babarózsaszín véggel. Arra gondoltam, hogy hajfestékkel próbálnám meg elérni a kívánt világosságot. Ezt így lehet? Le fogja égetni a hajam? El fogom rontani? Akinek van jártassága a témában dobjon meg tippekkel!


Ezzel van befestve a hajam: [link]


Ezzel akarom világosítani: [link]


(Utóírat, az eredeti hajszínem vöröses-sötétszőke, vastagszálú, erős.)



2020. aug. 1. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hajfesték nem tud hajfesteket vilagositani, mivel nincsen benne semmi, ami le tudná emelni a sotet szint a hajadrol, ami jelenleg rajta van. Így nagy esellyel a tovenel valami világos, mindenütt másutt meg esetleg foltos végeredményt érnél el, és ez még akkor ha egyáltalán tortenne valami a hajaddal festés után (mert lehet nem is tortenne semmi, ugyanúgy barna maradna). Ahhoz hogy barnabol szőke legyel, eloszor le kell szívni a barnat a hajadrol. Aztan lehet ramenni a szokevel.
2020. aug. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy szoktak mondani: Color doesn’t lift color.Szoval a dolog lenyege az hogy a hajfestek hajfesteket nem vilagosit.A mar meglevo hajszinedbol csak akkor lesz vilagosszoke ha azt leszokitik.Ha te rakensz a hajadra egy vilagosszoke hajfesteket abbol eleg nagy kaosz lesz a vegeredmeny.(foltos,egyenetlen es borzaszto szinek).Egy adott szinen belul maximum arnyalatokat lehet festekkel kicsit valtoztatni de ilyen nagy valtozast csak szokitessel.Azt pedig mindenkepp bizd fodraszra mert az egyik legdrasztikusabb beavatkozas es ezt jobb szakemberre bizni :)
2020. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!