Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnam a feketere...

Mivel tudnam a feketere festett hajam vilagositani, hogy befogja, a barna szin?

Figyelt kérdés
evek ota feketere festettem a hajamat,de azota ugy vettem eszre ,hogy nagyon tonkretette a hajam hullik. de muszaly festenem mert 22 eves vagyok es rengeteg mar most az oszhajszalam. eredetileg gesztenyebarna hajam volt,most utoljara sotetbarnaval festettem be es azzal is szeretnem festeni,mert ugy hallotam az nem roncsolja ugy a hajamat,mint a fekete,de viszont tudom hogy a feketet semmi nem fogja be. ha vennek hidrogent,es szokitoport,leszivatnam az egesz hajam utana befestenem banara ,ez igy helyes otlet? sajnos fodraszra nincs penzem

2015. ápr. 21. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:
A szőkítés nem otthoni próbálkozásra való. Inkább próbáld ki a szódabikarbónás festékeltávolítást (google).
2015. ápr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szőkítőporos ötlet elég durva és tönkreteszi a hajad, nyilván nem értesz hozzá, a hajad összevissza foltos lenne, a töve full szőke, az alja fekete maradna, ha csak úgy felkennéd. Mellesleg a fodrász olcsóbb mint megvenni egy hosszú hajra elegendő szőkítőt+festéket. Mert erre nem jó a legolcsóbb mindenből.

Mondanám hogy vegyél hajradírt de az is drága és nem biztos az eredmény, a haj visszasötétedhet utána, viszont nem árt mint a szőkítés. De még mindig jobban jársz ha fodrászhoz mész. Az a legolcsóbb megoldás és a legjobb.

2015. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!