Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiatal nőnek rossz választás...

Fiatal nőnek rossz választás lenne, ha megunja a vesződést a semmi hajával és átvált parókára?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mit gondoltok. 10 éve próbálkozom a hajammal, hogy kinézzen valahogy, 0 sikert értem el. Annyira reménytelennek érzem a helyzetet, hogy azon gondolkozom, hogy levágom tüskésre és parókát fogok hordani.
2020. aug. 4. 19:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy csorba esik a nőiességemen azzal, hogy a hajam kész katasztrófa.
2020. aug. 4. 19:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia:) Miert mi a baja a hajadnak hogy ennyit vesződsz vele es nem tetszik?
2020. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vékonyszálú, kevés, nem képes megnőni, mert állandóan törik (már mindent kipróbáltam de nem sikerült megnöveszteni) és félúton van egyenes és hullámos között, tincsesedik, sehogy sem áll. Gyorsan zsírosodik. Sokan azt hiszik, hogy vizes a hajam, mert úgy néz ki (tincsesedése és zsírosodása miatt). A fejtörőmön ritkám nő, a forgómnál virít a fejbőröm, bárhogy fésüljem is.
2020. aug. 5. 00:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A zsírosodás ellen próbáltál szárazsampont használni? Az ad egy tartást/volument ist a hajadnak, kicsit dúsabbnak tűnik tőle.

Miket próbáltál ki a hajad növesztése céljából?

Ha valahol vannak “kopasz” foltok, azt ideiglenesen kipótolhatod olyan színű sminkkel, sokan ezt teszik.

Hosszabb távon megpróbálkozhatsz póthajjal, akkor csak félig nem lesz természetes a hajad.

Ha semmiképp sem tudsz megbarátkozni a hajaddal, szerintem nem gáz a paróka sem. Csak azért az gondolom nem lehet valami kényelmes és praktikus minden helyen. :/

2020. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, bár azokat is gondozni kell. Teljesen rendben van.
2020. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Akár hordhatod röviden is a hajad. Inkább az, mint a paróka.
2020. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!