Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Colour B4 vörös hajra?

Korina003 kérdése:

Colour B4 vörös hajra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrégiben olvas a colour b4 hajfesték eltávolítóról. Körülbelül 2 éve van festbe a hajam vörösre(mindig ugyan azaz árnyalat, ha számít). Körülbelül fél éve nem festettem, hogy hátha kikopik annyira, hogy hogyha ráfestek egy sötétbarnát akkor eltűnik. De nem. Ez volt 2 hónapja. Azóta keresgéltem. És most tanáltam rá erre a termékre. Ha valakinek van tapasztalata magával a termékkel kapcsolatban és, hogy lehet-e egyből rá festeni azt nagyon megköszönném.

Válaszokat előre is köszönöm!



2020. aug. 7. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából én padlizsán lilán próbáltam ki. Rézvörösre akartam váltani utána. Esetemben alapból szőkére szívta ki (rezes fénnyel),de azt a hibát elkövettem hogy nem vártam ki az előírt időt, előbb ráfestettem, és durván sötétebb lett, mint kellett volna lennie eredetileg.
2020. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is vörös hajamra használtam. Egy narancs sárgás árnyalatot kaptam, amire szerintem már lehetett volna barnát festeni.

Próbáld ki szerintem, mert nagyon minimálisan töri le a hajat. Nem úgy mint egy szőkítés

2020. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ha valakit érdekel kipróbaltam a terméket. Nagyon szépen egyenletesen kiszedte a hajamból. Eleinte egy ilyen szőkés rókavörös árnyalatot kaptam. De másnapra besötétédett és egy szőkés vöröset kaptam. Olyan a szine mint a természetes vörös hajnak. Mindent a leírás alapján csináltam és nekem tökéletesen bevált. Nem csíkos. Nem foltos. Viszont színeltávolítás után nem szakad egyböl ráfesteni, mert visszakapjuk a nem kívánatos színt. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2020. aug. 13. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!