Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A colourb4 extra terméket...

A colourb4 extra terméket szeretném kipróbálni. Valakinek tapasztalat a termékkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Eredeti hajszínem világos barna és erre festettem rá a loreal csoki barna tartós hajfestékét. Nem sikerült jól és most szeretném az eredeti hajszínemet visszakapni. A töve vörös színű lett, a többi része pedig sötét barna. .A csavar a dologban az, hogy a hajam a wella cratinos kezelésével lett tartósan kiegyenesítve, ami annyit jelent, hogy a hajamból nem simán kikopik az egyenesség hanem az egész hajszerkezetét megváltoztatva tartja egyenesen a hajat és mint egy hajfesték lenő. Ez a szer ezt a tartós egyenesítést is megváltoztatja vagy csak a színt szedi ki, továbbá aki már használta ilyen hajtípussal annak mennyire volt hatásos?

2019. márc. 5. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Én használtam világosbarnából vörösesbarna festett hajra.

Szőkés lett,viszont 1,5-2 hétre rá, mikor festettem rá egy eredeti hajszínemhez hasonlót, akkor vissza állt olyanra, mint amilyenből elindultunk. (Vörösesbarna)

Barátnőm is használta, kb ugyanilyen volt a hajszíne, neki magától sötétedett vissza..

2019. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! akkor te nem ajánlod? c-vitaminos hajvilágosítót próbáltad már?
2019. márc. 5. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Én próbáltam már ezt a cuccot és az extra változatot mivel fekete volt a hajam. Mikor kész lettem vele kaptam egy középbarnát némi vörössel, gondoltam ennél világosabbra amúgy sem képes, erre pár óra múlva vissza sötétedett feketére az egész. Rengeteg vizet és pénzt elpazaroltam, soha többé nem veszek ilyet még egyszer. C-vitaminos pakolásokat csináltam ezután heti 2x pár héten át és így világosodtam ki sötétszőkére. Már első alkalommal látni fogod hogy mennyi festéket szed ki a hajadból amikor kiöblíted.
2019. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a c-vitaminos megoldást ajánlom inkább! Sokkal kíméletesebb a hajhoz, és szerintem, hatásosabb is. Bár lehet, hogy egy alkalom nem lesz elég, de több kezeléssel nagyon szép eredményt lehet elérni vele. És az nem sötétedik utána vissza.
2019. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Nem, nem ajánlom. Túl drága ahhoz képest, hogy két esélyes a végeredmény.

A C vitaminosat nem próbáltam, én syoss lightenert kentem a hajamra, utána se kellett festenem, szép szőke lett, aztán kb. 2 hónapra rá ráfestettem egy mézszőkét. Az is szép lett.

2019. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok segítséget!!!:)) nem fogom kipróbálni akkor én se, a c-vitaminosat viszont igen.
2019. márc. 6. 11:53
 7/7 anonim válasza:
en szeretem nagyon. De azt is vedd figyelembe hogy ha már egyszer levolt szivatva a hajad szőkére és utana le festetted pl. barmilyen mas szinnel estemben feketevel akkor szamits ra hogy a szoket fogod viszont latni ami egy kicsit meglesz spékelve néhány vöröses rezes folttal... de nem aggódtam ez sajnos ilyen akinek levolt szőkitve a haja. ha nem volt leszokitve a hajad akkor az eredeti hajszined kapod vissza ugy tudom. De ha megse tetszik egyszeruen csak lefested egy masik szinnel . En ugy csinaltam hogy megszaradt a hajam es kentem is fel ra a kivalasztott festeket. Most is tervezem majd colour b4el leradirozni a fekete festett hajam hogy megprobalkozzak a pirossal :D Szerintem teljesen okés ez a termék. En mindig ezt vettem es utana lehet lefesteni egy olyan hajfestekkel aminek a szine egyezik pl az eredeti hajszineddel.
2019. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!