Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha éjszaka zsíroso...

Mit tegyek, ha éjszaka zsírosodik az arcbőröm?

Figyelt kérdés

Kombinált vagy zsíros arcbőröm van. Napközben minimálisan szokott zsírosodni, ami elviselhető (szinte észre sem venni).

Viszont amikor reggel felkelek alvás után konkrétan tocsog a zsír az arcomon. És nem izzadság, mert annál töményebb.

Fabulon tini tonikot szoktam használni, és csak pár hete szoktam le arról, hogy az egész arcomat megtöröljem Aknesollal. Néha, ha megyek valahova, csak akkor használok arckrémet.


Mit tudnék tenni a zsírosodás ellen?



2020. aug. 8. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
A fabulon tini tonik a legrosszabb amit használhatsz,tele van alkohollal. Vegyél egy gyógyszertári arctisztítót ami a bőrtípusodnak megfelelő.
2020. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Kend be valami krémmel!
2020. aug. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Semmit. Reggel megmosod.

Csak gél állagú krémet használj. De semmi durvát. Sok zsíros bőrre való inkább fokozza a zsírosodást.

2020. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tilos olyan terméket használni, amiben Alcohol Denat van! Az csak jobban zsírosít (pl. Fabulon tonik).

Hab állagú lemosó és gélkrém éjjelre.

2020. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az Eucerin géles lemosóját javasolnám, zsíros bőrre. nekem rengeteget segített, de igazából bőven vannak elérhetőbb árkategóriában is, nézegess véleményeket krémmánián!
2020. aug. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. aug. 9. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!