Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon egészségtelen a hajam...

Nagyon egészségtelen a hajam kB mindennap lakkozva van a Borotva segíthet?

Figyelt kérdés

Mivel nyár van ezért gondolkoztam, hogy le borotváljam e, még rajta van a bakancs listámon.

Megoldást nyújthat a problémámra?

18/F



2020. aug. 9. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

De miért kell minden nap lakkozni? Nyilvéán ha kinő, és megint lakkozod, megint kiszárad, törik...stb.


A borotva mindentől függetlenül jó ötlet, ha tiszta lapot akarsz nyitni hajilag :D

2020. aug. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha utána ezt ugyanúgy folytatnád nem hiszem hogy megéri.
2020. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elég lenne lakkot váltani. Nekem a Taft tönkretette a hajamat. Most got2be-t használok évek ota, rengeteget tupírozom-lakkozom a hajamat, és semmi baja.
2020. aug. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Borotváld le, az a legjobb szerintem is.
2020. aug. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán borotváld le, akkor helyre jön az új haj. Viszont keress hajbarát megoldást, válts lakkot, vagy próbálj más rögzítő terméket
2020. szept. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!