Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb póthaj copfba?

Melyik a legjobb póthaj copfba?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nagyon rövid a hajam és göndör az arcformám meg kerek és hát nagyon nem vagyok így szép!

Vettem nemrég csatos póthajat de mivel nem eredeti haj ezért már kb 1 hónap utána csúnya!

Valaki nem tudna ajánlani olyan csatos póthajat amit a copfba lehet könnyen beletenni! ( lehetőleg eredeti haj legyen és az ára meg ne legyen azért annyira sok) Minden nap edzek szóval mindig össze van kötve a hajam de amikor meglátok az utcán egy gyönyörű hosszú hajú lányt olyan csúnyának érzem magam!!



2020. aug. 13. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen edzeseket csinalsz es mit sportolsz?

Egyaltalan nem biztos, hogy csunya vagy. Talan jobb is ha hanyagolod a pothajas dolgot. Ha a mostani hajhossz a legjobb a sportolashoz, akkor gondolom meg nem akarod elkezdeni növeszteni.


Ha szeretnel hosszu hajat, akkor az raer a sportkarriered utan is.


Nem hiszem, hogy egy ilyen sportos lany csunya volna.

2020. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Elnezest, hogy nem a kerdesedre valaszoltam.
2020. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindenképp növeszteni szeretném a hajam mert ez a rövid haj zavar az edzésbe , hiába kötöm össze a hajam mindig bele lóg a szemembe és ha nagyon felkotom hogy ne jöjjön ki a hajam akkor megfajdul a fejem nagyon! Nem tudok mit kezdeni a rövid hajammal! Egyébként cardiozok és súlyzós edzés!
2020. aug. 13. 16:51
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem baj hogy nem a kérdésemre válaszoltál 😊 azért köszönöm a tanácsot de tényleg régi álmom a hajnövesztés is csak nem nől a hajam sajnos 😭😭🥺
2020. aug. 13. 16:52
 5/11 anonim ***** válasza:

De miért nem nő? Pár hónap alatt meg kellene nőnie elég hosszúra.


De az is megoldás, hogy olyan rövidre vágatod, hogy ne lógjon a szemedbe.


Tök jó, hogy edzel!

2020. aug. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én azok köze tartozok akiknek nagyon nagyon lassan nől a haja!

Sajnos nekem 2 év kb mire látszik hogy egy picikét nőtt ( de nagyon keveset) nem tudsz valami praktikát amivel tudom gyorsítani a hajam növekedését?

Igazából bevallom én csak a hosszú hajat imadom és a rövid haj az nem én vagyok csak a szőkítés annyira tönkre tette a hajam, hogy muszáj volt levágni

És köszönöm szerintem is nagyon jó dolog edzeni főleg ha még célod is van vele! 😊😊😊😊

2020. aug. 14. 07:42
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem értek a hajnövesztéshez, ricinus olajat hallottam másoktól.

Nekem szerintem valamivel több mint egy év kellene ahhoz, hogy össze lehessen gumizni.

Csodálkozom, hogy neked nem nő.

Mi az aktuális célod a sportban?

2020. aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nemsokára elérem azt a kilót amit szeretnék és van edzőm innentől már mehetek a fitness modell álmom felé!

Először kardiot csináltam, hogy elérjem a normális súlyom és most összeállít nekem az edzőm egy edzés tervet innentől már mehet a súlyzós edzés és tudom nagyon nagyon sok év odáig de a célom, hogy egyszer fitness modell lehessek ( tudom hogy több év és kemény munka de nekem megéri)

2020. aug. 14. 19:19
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz edzeni, meg hozzá tudsz szokni, hogy a táplálkozásodban vannak megkötések akkor hajrá?


Csak kováncsiságból: Hány cm vagy és mennyi kg szeretnél lenni?

2020. aug. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

163 cm

Egyenlőre 54 kiló aztán ez majd alakul

2020. aug. 14. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!