Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most csináltattam "balayage"...

Most csináltattam "balayage" hajat de nagyon elrontották, undorító lett, mennyi idő után lehet befesteni barnára?

Figyelt kérdés

A melírok is csúnyák lettek, de legalább az hamvas, de az alsó része, AMIT EGY KONKRÉT CSÍK választ el az meg CSIBESÁRGA... UNDORÍTÓ, utcára nem tudok menni, max felkötve elfogadható, de nem szeretem felkötni a hajam.

Most gondolkodom hogy valami barnára befestem de mennyi idő után lehet a szőkítés után?



2020. aug. 13. 22:17
 1/7 A kérdező kommentje:
A hamvasító sampon segítene valamit?
2020. aug. 13. 22:17
 2/7 A kérdező kommentje:
Muszáj várnom a leszívás után a barna festéssel?
2020. aug. 13. 23:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A hamvasító a későbbi sárga"elszineződésben" nekem segített, a festéssel szerintem várj egy kicsit.
2020. aug. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem menj el egy másik fodrászhoz. Ha leszívatott sárga hajra rákened a barnát, könnyen lehet, hogy zöldes árnyalata lesz.
2020. aug. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A színező mennyire jó átmeneti megoldás addig amíg nem kéne rendes festékkel?
2020. aug. 14. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Két hetet minimum várj, de egy hónapot szoktak mondani. Próbáld ki a Fanola No Yellow samponját, hátha segít.
2020. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Befestettem mert nem tudtam vele utcára menni, bírta a hajam, viszont fokozatosan kopik belőle, szóval 4 hetente legalább kell majd festegetnem mert a szőkített rész nagyon kopik, de ezt vártam is
2020. aug. 27. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!